14 Ekim Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU 2.707 TL)

 

İki gün önce ben 2.164 TL yakalamıştım. Dün de Serkan Yaşar'dan başarılı bir İstanbul tahmini geldi ve o da 1.347 TL ikramiye kazandırdı. Ben beşte kaldım ama Serkan kardeşim önerdiği cazip bankoyla sonuca gitti. Yarışan At, güçlenen kadrosuyla kazandırmaya devam ediyor ve edecek. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Siz bizi destekleyin ve arkamızda durun yeter.

CARA VAGGIO

Koşuda net dört isim tempoyu üstlenmek için startın çıkışıyla sert mücadele içine girecekler. Bu isimler Javelin, Batolomeo, Özay Karamaça ve Lion Moccasion'dur. Burada işin potaya doğru sonuçlanacağını düşündüğümden favorim Carra Vagio. Safkan geçen bu pistte aldığı birincilik sonrası pek parlak dönemler geçirmedi. Yalnızca iki tabelası var. Ancak Adana'da son koşusunda yeterli performansı gösterdi. Sert rakipler yanında virajı dışa açılıp dönerken, 200 direği geçildikten sonra artan teşvikleriyle potaya üçüncü olarak girdi. Mesafe bugün biraz daha uzadı, hem sevdiği pistte gidişatı avantaja çevirebilecek rakiplere sahip. Adana'da 800'ü 50.2, 400'ü 25 hafif işiyle sürprizde Cara Vaggio'ya şans verilmelidir.

--> ANKARA DETAYLI KOŞU İSTATİSTİKLERİ

ASRASYAD

Zaman zaman bu pistte ter sonuçlara imza atıp, kazanmakta güçlük çeken isim olsada şansı bugün bir hayli fazla. Rakiplerine bakıldığında sürekli birlikte mücadele ettiği isimler. Fakat bu isim uzun mesafeli ikinciliğinden sonra iyi reaksiyon gösterip, virajı ön gurubun biraz gerisinde dönmesine rağmen mesafe ilerledikçe performansını kat, kat artırmış ve üçüncülüğü kurtarmıştı. Mesafe uzadı, koşu gidişatı da tam istediği gibi seyir edecek. 600'ü 43.2, 400'ü 28.2 çok rahat işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 

--> ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI

NEUROSURGEON

Benim nazarımda bu grubun üzerinde bir isim. Bu safkan uzun mesafede zamanla daha iyi sonuçları alacaktır. Son olarak yaşadığı tek uzun mesafe deneyiminde tabela dışı kalsa da o gün hazır ve mesafeyi koşup iyi sonuçlar alan sert rakipler ile mücadeleye girmiş, düzlükte üzerine koyamayınca tabelanın hemen dibinde beşinci sırada yer almıştı. Rakipleri bugün tam dişine göre. Gidişata bakacak olursak, Man Of Heart ve King Falcon ikilisi tempoyu üstlenmeye çalışacak isimler. Man Of Heart bir adım önde gibi ama hiç kolay olmayacak. Hafif kilo ve biraz aşırı seyirde fırsat yakalayacağını düşündüğüm ismin kardeşleri Rock Of Sea, A3 Tendürek koşusu galibi ve Gazi koşusu dördüncüsü Coach,  Neurosurgeon'ın bende sigortası. 1 aylık arada yeterli galopları yaptığına inandığım safkan, iç pistte 1200'ü 1.17.3, 1000'i 1.03.5, 400'ü 24.5 rahat işleriyle düzlüğe elindeki sermayeyi kullanabilecek seviyede dönebilirse kazanacağını düşünüyorum, günün ilk sürpriz bankosudur. 

--> İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN BRİGHTON TAHMİNLERİ

ARİFCAN

Yine programda kalitesinin çok altında performans sergileyen bir başka isim. Aslında son iki koşusu bence iyiydi. Geöen ayın ilk haftası katıldığı 1600 mesafeli çim koşusunda tempoyu belirlemiş, virajı çok rahat görüntü ile döndükten sonra bir ara farkı 3-4 boy aralığına çıkartıp farkı koruyamayınca potada ikinciliği de rakibine teslim etmişti. Kum koşusunu ele alacak olursak o günde başarılı oldu. Startı iyi alamayıp iç bariyere yaslanınca önü kalabalıklaşmıştı. Kurtulup dışa açıldıktan sonra virajın sonuna doğru birazda huysuzluk yapmış ancak kötü performans sergilememişti. Bugün rakipler uygun. Bu ay başından beri koşuya dört iş ile katılacak. En son uzun işini 1000'i 1.14, 400'ü 28 rahat yapan Arifcan birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün ikinci bankosu. 

--> SEZER İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 Emeklerimizin karşılığını almamız ve sitemizi geliştirmemiz için destekleriniz çok önemli. Sağ olun. Hepinize bol şans diliyorum. 

Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

2. NORMAL ALTILI

8.7.5.4.1.11.2.3
8.9.2.4.6.7
3.5.4
8.6.2.5
7-NEUROSURGEON
1-ARİFCAN

46.08 TL 

ALTILI GANYAN 2.707 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 

2. GENİŞ ALTILI

8.7.5.4.1.11.2.3
8.9.2.4.6.7
3.5.4.10
8.6.2.5
7.1.4.2
1-ARİFCAN

--> SİNAN SERTAÇ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski