15 Ekim Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

 İki gün önce Ankara'da 2.164 TL yakalamıştık. Dünkü kurgum da başarılı oldu ve 2.707 TL ikramiyeye daha ulaştık. Üç günde toplamda 4.871 TL toplamış olduk. Güçlenen kadromuzdaki Serkan Yaşar da son 5 günde 2.500 TL'ye yakın bir ikramiye yakaladı. İzmir'i de son ayakta bıraktı. Sinan Sertaç da dünkü Ankara 1. altılıda 255 TL tuttururken 2. altılıda beşte kaldı. Başarılarımızın katlanarak devam edeceğinden şüpheniz olmasın. Siz yeter ki yıllardır sizlere ücretsiz hizmet veren sitemizi destekleyin ve arkamızda durun. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

THE REBEL KNIGHT

Üç aylık aradan sonra sanki hiç dinlendirilmemiş ve eksikleri yokmuş gibi piste adım atarak  kazanarak başladı. O gün kazanırken, virajda pisti harmanlayıp düzlüğe öyle çıkmıştı. Ancak, adımlarını sağlam atınca sprintini de rahgat atmış ve fazla uzatmadan önde tempoyu veren rakibinin yanından kolayca sıyrılmıştı. Genel olarak bakıldığında ise Bursa performansı çok üst seviyede. Aradan önce bu pistte katıldığı iki, toplamda üç yarışta, üç birinciliği bulunuyor. Bugünkü isimlerin üzerinde bir isim olduğunu düşündüğüm The Rebel Knight, 600'ü 39.2, 400'ü 25.4 çok rahat işiyle günün bankosudur. 

--> BURSA AT YARIŞI GALOPLARI

QUICK KEY

Bu sezon uzun mesafeli çim yarışlarında sıkça adından söz ettirdi. Kendi yaş grubunda aldığı sonuçların karşılığını son koşusunda veremedi.  Virajı geniş alınca düzlüğü geç görüp büyük avantaj kaybetmiş, pistte yumuşak olunca toparlanması biraz geç olunca tabelanın dışında kalmıştı. Rakipleri tam dişine göre, tempoda Mortodela ısrar etmez ise Fiji'nin liderliğinde ilerleyecek. O da fazla yüksek tutmayacaktır. 1000'i 1.05.5, 400'ü 26 hafif işiyle kazanabilir. 

--> BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

KAYABERT

Bu sezon geç açılan isimlerden. Geçen ay içerisinde uzun mesafeli yarışta tabela dışında kalmıştı. Ancak sonrasında gördüğü iki kısa mesafeli çim performanslarında yeterli kondisyonu yakalayıp, 4 gün öne bugüne denk isimler yanında start ile aldığı liderliği potaya beyaz bayrak ayna yarışı yaparak girdi. Bu pistte geçtiğimiz dönemlerde daha ciddi isimleri geride bırakan Kayabert'i Önde rahatsız edebilecek rakibi yok gibi. Yine birinciliğe en yakın isimdir. 

--> İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN HAYDOCK TAHMİNLERİ

VERY GOLD

İlk defa daha etkili jokey ile sahada yer alacak kısrak Bursa ve İzmir'de başarılı koşular çıkardı. Özellikle Bursa pistinde aldığı ikinciliklere bakıldığında biri kısa vade ve o güne göre daha etkili olduğu grup A3 koşudaki performansı bugüne yetebilecek seviyede idi. İzmir'de hazırlıklarını aralıksız sürdüren Very Gold, 1200'ü 1.17.5, 1000'i 1.04, 400'ü 25.2 ve 600'ü 37.4, 400'ü 24.7 rahat ile tamamladı. Değişen jokeyi ile biraz daha etkili olabileceğini düşündüğüm kısrak, sprintini uzun tutabilirse zor koşudan kazanarak çıkabilir. Günün ikinci bankosudur. 

TIKLA--> KARA KAMÇI İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ DE YAYINDA

Sizin desteğiniz bizim gücümüzdür. Lütfen sitemizi her ziyaret ettiğinizde bu gerçeği unutmadan hareket edin. Hepinize teşekkür ediyor, bol şans diliyorum. 

Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. NORMAL ALTILI

THE REBEL KNIGHT
1.2.5.7.3
1.5.2.8.9
7.2.1.5.8.11
9.7.8.13.3.2
4 VERY GOLD

72 TL

1. GENİŞ ALTILI

THE REBEL KNIGHT
1.2.5.7.3
1.5.2.8.9
7.2.1.5.8.11
9.7.8.13.3.2
4.2

144 TL

TIKLA --> SEZER BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

5 Yorumlar

 1. Helal sana kara kamçı yeni yeni form tutuyorsun mükemmelsin iz dogruluk herzan kazandırır 🚬🚬🚬😁😁😁🌞☀️✨🌹

  YanıtlaSil
 2. Yiğitcan niye tahmin yapmıyor bugün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yiğit Can, artık www.sihirlikantarma.com sitesinde devam ediyor.

   Sil
Daha yeni Daha eski