17 Ekim Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci koşusunda

Yakından tanıdığımız orta ve uzun mesafeya yatkın isimler Torun Callas, Babaoktay, birisi gurup ilk iki startını kısa mesafede kazanan Carbonaro'ya anneden kardeş kısrağın çalışmaları rakiplerinden daha iyi ve rakiplerinden daha klas jokeyi avantajıyla aynayı görmesini beklediğim kısraktır. Ankara'da 1 aydır soluksuz galoplarla fit duruma gelen Baby Face 24.4 rahat ve 1000-1.02.5-23.9 Çalışarakla günün bankosu. 

Günün ikinci koşusunda 

Ankara'da sert guruplarda dönen Anibus Mirabus bir de uzun mesafede koşu kazanarak sürprizler aynayı önde geçti. Adana'da ilk startı fayda sağlayacaktır. Tabelanın son sırasına demir attığı yarışta formda rakiplerle çarpışan safkan 51.9-25.6 R çalışmasıyla favorim. Şartlı koşuda maidena veda eden Oğlum Savaş, sonrasında istikrar yakalamakta güçlü çekti. Denk gurupta 41.2-26.8 ÇR çalışmasıyla zorlar. Arada iyi koşula çıkaran We Will Succeed uzunu koşa koşan fit duruma geldi. 52.2-37.9-25.4 R çalışmasıyla yazılır. 

Günün üçüncü koşusunda 

Aprantisiyle son yarışında zorluklar yaşayan etkilenmemiş gibi performansını en üst düzeyde gösteren Pitane denk isimlerle çarpışacak. Aradan dönüp iki koşusunu pistte iyi sonuçlarla kapatan kısrak 1.01.7-23.9 Ç çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Son yarışı ölçü sayılmayan Miss Karnelyan Adana pistini seven kısraktır. Kasasına yazdırdığı üç birinciliği kum pistte aldı. 38-24.7 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Kazanırken eski günlerine adım atan Hilalsultan start problemi yaşamazsa 5 günlük aradan galip çıkabilir. 

--> ADANA AT YARIŞI GALOPLARI

Günün beşinci koşusunda 

Form tutarak koşuya iştirak edecek King Fury ik yarış öncesi kısa mesafeli performansında ikinciliği zor guruptan çıkardı. Süratli yarışta sprinter özelliğini gurupta en iyi değerlendirme avantajına sahip safkan uzun mesafeli son yarışta da devrilme tehlikesi yaşayınca kötü sonuç aldı. Uygun gurupta 29.6 ÇR çalışmasıyla aynaya önde geçebilir. Son yarışta kıpırdama gösteren Orura pistte iki kısa koşu galibiyetine sahip. 25.6 R çalışmasıyla sürprizi patlatabilir. Sürpriz yaptığı koşu ardı formunu koruyan Stark, Adana pistini seven üç koşu önce çimde üçüncülüğü tatminkar Racing Princess 51.3-25.4 hafif teşvikli çalışmasıyla yazılır. 

--> ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

Günün altıncı koşusunda 

Kısa ve orta mesafenin başarılı safkanı Güvendik denk gurupta birinciliği kovalar. Son yarışını pistte 4 boy startta oyalandı. Düzlükte de trafik sorunuyla uğraşıp kıymetli ikincilik aldı. Çalışmalarında fit duruma gelen Güvendik 42.3-27.8 R çalışmasıyla aynayı önde görebilir. Tempoyu şişerecek Çığgüzeli ve etkili sprinte sahip Wanpir rakipleri. 

Yapmış olduğunuz ve olacağınız bütün desteklerden ötürü teşekkür ederim. Sitemiz sizin sayenizde büyüyor ve güçleniyor. Biz bir aileyiz. Hepinize bol şans dilerim. 

Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

1. NORMAL ALTILI

3- BABY FACE
1.2.9
3.6.8
2.1.3.4.5.6.8
3.11.4.6
1.4.2

1. GENİŞ ALTILI 

3- BABY FACE
1.2.9.6.8.7
3.6.8.2
2.1.3.4.5.6.8
3.11.4.6
1.4.2

--> KARA KAMÇI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski