18 Ekim Serkan Yaşar Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

 


Son 1 haftada sitedeki diğer arkadaşlarla beraber 20.000 TL'ye yakın ikramiye yakaladık. Dün Sinan Sertaç'ın 38 TL'ye bulduğu 9.885 TL veren Diyarbakır altılısı ise bizim samimiyetimizin ve de dürüstlüğümüzün bir göstergesidir. Bu bizim bulduğumuz ne ilk ne de son büyük altılı. 3 yıl önce kurulan ve de ücretsiz başladığı yayın hayatına sonuna kadar aynı şiarla devam edeceğinin sözünü veren www.yarisanat.com sözünü tutuyor ve de tutmaya devam edecek. Siz yeter ki bizim yanımızda olun, bizi destekleyin. 

EARTH AND GRAY: Anası Calliape, 2000 metre ve de üzeri mesafelerde yaptığı başarılı yarışlarla tanıdığımız, güçlü bir kan hattının temsilcisi olan bir kısraktı. Earth And Gray, son startında geriden güçlü bir sprint atarak ikincilikte kalmıştı. Jokeyi o gün nedeni bilinmez ama çok bekledi. Bu defa Bursa'nın başarılı aprantilerinden Furkan Him ile piste çıkacak olan safkan tam mesafesinde koşacak olmasının yanı sıra çok uygun rakipler bulmuş olmasıyla da güven veriyor. Bugün çok büyük bir hata, yarış içi sıkıntı gibi bir durum söz konusu olmazsa geçileceğini zannetmiyorum. 

--> BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

SONER BEY: Şu ana dek iştirak ettiği bütün mücadelelerden alnının akıyla çıkan Soner Bey, bugün de önde Son Nisanur'un sürükleyeceği ve de yarış boyunca Lord Of Yıldızer'in ona baskı yapacağını düşündüğüm bu mücadelede rakiplerini fazla kaçırmadan düzlüğe çıkarak sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirebilecek güç ve de potansiyele sahip. 

--> BURSA AT YARIŞI GALOPLARI

SIEMPRE // SARPERHAN // KARA MÜRSELLİ: Siempre'nin daha evvelinde Mustafa Çiçek idaresinde çok başarılı yarışları mevcut. Kariyerinin ilk beş yarışında bir arada olduğu jokeyiyle beş kez piste çıkmış, hiç tabeladan düşmemekle birlikte iki kez de önde bitirmişti. Yeniden buluştuğu ve de kantarmasını yakından tanıyan binicisiyle yine en şanslı isimdir. Sarperhan büyük bir sürprize imza attığı yarışın ardından bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklarında da çok formda bir görüntüye sahipti. Özellikle son iki çalışmasındaki 1000'i 1.02 ve de 800'ü 51 işlerini koşuya yansıtırsa üstü üstüne ikinci birinciliğini alabilir. Karamürselli ise önde Sarperhan'a ciddi pres uygulayacak rakip ya da rakiplerin olması durumunda yükselen tempoyla birlikte şansı katlanacak olan sprinter safkanların başında geliyor. 

--> İNGİLTERE PONTEFRACT AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sitemizin devamlılığı ve de büyüyüp gelişmesi için destek olanlara teşekkür ederim. Şansınız bol olsun.

TIKLA --> SEZER BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Serkan Yaşar Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

5.2.1.4.3.9.10
11.9.10.7.8.2.5.1
1 EARTH AND GRAY BANKO
3 SONERBEY BANKO
7.6.5 // 2.1.8
2.4.6.8.7.10.1

94.08 TL 

--> KARA KAMÇI KOCAELİ TAHMİNLERİ
3 Yorumlar

Daha yeni Daha eski