19 Ekim Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri

 


KEREM EYLE

Bu safkanın son iki yarışı bence bu grup için yeterli. Uzun mesafeli 1800 çim yarışında rakipleri biraz sert olunca tempoya erkenden girmiş, düzlükte ise mücadelenin dışında kalınca performasının çok uzağında kalmıştı. Geçen hafta kısa mesafede bir daha piste çıkmış, rakibi Bala Moje üçüncü olurken burun farkı ile hemen tabelanın son sırasında yer almıştı. Fakat, bugünün bir nevide provasına imza ttı. Çünkü o gün kazanan isimlerde dahil potaya en dinç giren isim olarak aklımda kalmıştı. Adana pistine yatkın Kerem Eyle, kuponlarda olması gereken isimdir. Tam bir yıldır birinciliğe hasret safkan yarış hayatına sığdırdı altı, son beş birinciliğini kazandığı jokeyinin kantarmaya oturmasıyla birincilik özlemine son verebileceği gurupta rakiptir İki yarıştır elle tutulur mücadele örneği göstermesede zayıf rakiplerinin içinden tabelanın son sırasında yer alan Wind Blast değişen pilotu ve tek hazırlığı 600-40, 00-26.2 çok rahat galobuyla düzlükte performansının üzerine çıkarak potaya ulaşabilir. 

BENZENCİ

Bu sezon bence çok iyi sezon geçirdi. Bir çok koşusunda grup ayırımı yapmadan bol bol ikincilikle ayrıldığı mücadelelerinde sert rakiplere de çoğunda çarpılmıştı. Burada da ciddi isimler var ancak, gidişata göre değerlendirdiğimizde kısrak, bende ilk sırada çıkıyor. Rakip olabilecek isimlerden Bidanem, Demirdalga, Gardal Gülü, Aladini ve Güzel Çocuk süratli veya temponun içine çabuk yerleşen isimler. Bakarsak saydığım atlar, düzlüğün bir bölümüne kadar birbirleriyle didişecekler, bu mücadeleden galip çıkar mı bilmem fakat Benzenci, pistinde tecrübeli kısrağı. Gidişat tem lehine göre seyir edecek. İyi bekleme yaparak, sonuca gidebileceği Hışman ile sahaya çıkıyor. 

--> ADANA AT YARIŞI GALOPLARI

AKDENİZ FIRTINASI

Ara verdikten sonra Elazığ'da bir koşu görüp eksiklerinin bir çoğunu kapatan, Kocaeli'de üçüncülüğü sonrası grupta Kopkaprat ve Feyatbaba isimli rakiplerinin de bulunduğun son yarışında ikinciliği almış ancak bitişe doğru 100 direği geçilirken kazanan  Domaniç'i ayırmış ancak temposu düşünce son hamlesini atamadan burun farklı ile mağlup olmuştu. Kilo uygunlaştı ve Müslüm ile performansı artacak Akdeniz Fırtınası, çullu 600'ü 43.5, 400'ü 29 çok rahat ve 1000'i 1.10, 400'ü 28.5 hafif çalışarak galoplarıyla Akdeniz Fırtınası, birinciliğin en güçlü adayıdır. 

ANGEL OF SAND

Ankara'da bu sezon iyi koşular çıkarıp, son iki koşu seçimi de bence farklı yöndeydi. Kısa vadeli yarışta üçüncü olurken Cemalcan ve Ascot gibi iki formda ismin, 20 boy gerisinde kalmış, hemen ardından ise İstanbul'da Gr-3 koşuya kaydı yağılan kısrak starta oyalanıp, bir varlık gösteremeyince son sırada bitirmişti. 79 günlük arayı olmasına rağmen burada başladığı kış sezonu hazırlıklarında gözle görülür gelişmeler ile birlikte dereceli işler çıkartıp, 1000'i 1.04.5, 400'ü 25.8 rahat ile galoplarını tamamladı. Angel Of Sand'e Uygun isimler yanında mutlaka şans verilmelidir. 

--> ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

JHONWICK

Ankara'da katıldığı uzun mesafeli son iki yarışında tekrar toparlayan, uzun mesafede performansı arttığınıda bu koşularında gösteren safkan uygun grupta bugün birinciliğe çok yaklaştı. Son iki yarışı bence çok iyi. Nazrtın Kılıcı'nın ardında ikinci olurken sert rakipleri geride bırakmış, en son ikinci kaldığı koşuda ise virajı çok rahat dönüp, bir ara farkı 4-5 aralığında açmış o gün acele etmesi, sonlara doğru temponun düşmesine neden olmuştu.Ancak bu grubu geçebilecek seviyeye ulaştığı da ortada. Hem kilosu çok uygun, hem mesafe avantajını elinde bulunduran Jhonwick, 800'ü 50.4, 400'ü 25.3 rahat işiyle hazırlıklarına tamamladı. Startta fazla oyalanmaz ise kazanmasını bekliyorum, günün banko ismidir. 

--> İNGİLTERE NEWCASTLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Gerek beğenileriniz gerek paylaşımlarınız gerekse de diğer katkılarınız olsun verdiğiniz destekler için çok teşekkür ederim. Sizlerin arkamızda olduğunu bilmek çok güzel. Teşekkürler, bol şans. 

Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri 

2. NORMAL ALTILI

4.1.2.3.7.5.6
1.9
3.1.2.4.10
7.1.2.3
7.2
6-JHONWİCK

46 TL 

2. GENİŞ ALTILI

4.1.2.3.7.5.6
1.9.10.3.2
3.1.2.4.10
7.1.2.3.6
7.2
6-JHONWİCK

1400 TL Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski