19 Ekim Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci koşusunda 

Seriday'a mağlup olduğu koşudan önce maidenı 1200 çimde kazanan Moonfairy zayıf gurupta iç bariyerden rakiplerine mücadeleye girme şansını yakalatmadan aynayı önde geçmişti. Son yarışında da sert kayaya çarpan kısrak denk ismleri  25.6 Çok R ve 51.8-25.8 R çalışmalarıyla teslim alacaktır. Günün bankosu. 

Günün ikinci koşusunda 

Bir yıla yakın arada ardı üçüncülükle başlayıp,iki koşu seri yapan Miss PETAY daha ağır siklette mücadele edecek. Sürati bol koşuda yerini çabuk almasını beklediğim kısrak virajla aldığı liderliğini rakiplerine 39.8-26.2 çok rahat çalışmasıyla direnerek kazanabilir. Son birinciliğini pistte uzun zaman önce alan Efelerin Efesi piste yatkın isim. Ayın ilk gününden bugüne iyi hazırlıklara sahip safkan 51.7-25.7 R çalışmasıyla rakiptir. Kocakaya'yla üç birinciliğe sahip sprinter kısrak Canan Hanım kaba kumda ilk startını ikinci sırada bitirdi. Çalışmalarına hız kazandırıp 51.2-25.4 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. 

--> ADANA AT YARIŞI GALOPLARI

Günün üçüncü koşusunda 

Son üç koşusu guruptan farklı görünen kısrak Ankara'da hayal kırıklığına uğradığı yarışta hatasını telafi edebileceği rakiplerle aynayı önde geçme mücadelesi edecek. Kiremithane harici rakip gurupta göremedim. Vedat Abiş'in de direksiyonda olması ata katkı sağlayacaktır. Favorim. Kiremithane'de şartlı koşuda değerli ikinciliğiyle sert rakip. Rakibinden daha atik davranıp bir de 53.5-26.2 Çok R çalışma yapan kısrak hata kollar. 

--> ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

Günün beşinci koşusunda 

Ankara'da sert gurupları orta ve kısa mesafelerde koşan Mala Moja eksik göründüğü mesafede rakiplerin uygunluğu ve 36..6-24.3 R çalışmasıyla favorim. İki koşudur formunda önemli gelişmeler olan pist ve mesafeye yatkın Kerem Eyle denk gurupta aynayı önde geçebilir. Kocakaya kantarmada oturdumu performansı artan Wind Blast eskisi gibi toparlanmaya çalışıyor. Ankara'da 40.5-26 Çok R çalışmasıyla rakiplerine hakim olmaya çalışacak. 

--> İNGİLTERE NEWCASTLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Günün altıncı koşusunda 

Gurubun en klas ismi Bidanem geç açıldığı sezonda üç birinciliği kısa sürede sıraladı. Süratli rakipleriyle baştan sona baş etme gücüne sahip kısrak iç pistte 55.-28.2 Ç çalışmasıyla aynayı ödne geçebilir. Çoğunluğu süratli rakiplerini pusuda bekleyecek Benzenci sevdiği pistte rakiplerine üstünlük kurabilir. Çim kum ayırt etmeyen Tumbul Çiçeği, tabela aldığı yarışla çıkışını sürdürmesini beklediğim Aynişan ve tempo seyri istediği gibi olursa 59.2-29.5 çok R çalışmaısyla Çivit sürprizde yazılır. 

Vermiş olduğunuz destekler için hepinize teşekkür ediyorum. Bol şans dilerim. 

Sezer Adana At Yarışı Tahminleri 


1. GENİŞ ALTILI

5-MOONFAIRY
1.7.3.4.6
6.8
2.1.3.4.5.6.7
2.1.9.11.3.6
2.3.1.10

1. NORMAL ALTILI

5-MOONFAIRY
1.7.3
6.8
2.1.3.4.5.6.7
2.1.9
2.3.1.10

--> KARA KAMÇI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski