17 Ekim Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

GÖKDOĞAN

Katıldığı üç koşuyu kısaca değerlendirecek olursak, tümünde mesafe arayan görüntü ortaya koydu. İki yarış önce, 1200 sentetik kum koşusunda tabelaya yakın bitirip beşinci olduğu performansı bence iyiydi. Düzlüğü iyi dönmesine rağmen, geç açılmış, 200 direği geçildikten  sonra ileriye doğru giden, potaya canlı girip, mesafe isteyen görüntüsünü açıkça ortaya koymuştu. Bence bugün mesafe tam lehine. Gördüğü kısa koşular ile de yeterli performansa ulaştığını düşündüğüm Gökdoğan, 600'ü 36.8, 400'ü 23.8 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

KARAMUSTAFA

Burada Karataş tercihi safkanı bende ön plana çıkardı. Kervantay ve kazandığı Oğuzboylu isimli safkanlardan inip Karamustafa'yı tercih etmiş. Bu safkanda son zamanlar iyi sonuçlar almaya başladı. Sürekli farklı pistlerde boy göstersede şuana kadar istikrarlı şekilde yol aldı. Oğuzboylu'nun kazandığı GR-1 yarışta o gün düzlük performansıyla ön plana çıkan isimlerin başında geliyordu. Sentetik pistte bugüne dek bir defa start alıp tabela dışı kalan Karamustafa hazırlıklarını iç pistte sürdürüyor. 800'ü 58, 400'ü 29.6 rahat ve 800'ü 54.2, 400'ü 26.9 rahat işleriyle kazanabilir. 

--> İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

VALLEY OF FLOWERS

Dört ay önce piste ayak basıp bugüne dek iyi işler çıkartan kısrak, sürekli yukarıya taşığı performans ve formunu, son kazandığı yarışla zirveye çıkardı. İlk sentetik kum koşusu idi. O gün biraz yüksek tempoda seyir eden yarışın gidişatını çok iyi yerde takip etti. Rakiplerinin temposu düşünce vitesi bir anda artırıp, mücadele bile etmeden sert isimleri gerisinde tutmasını bildi. Bugün için bakıldığında biraz daha uygun isimler ve Ankara'da gerçekleştirdiği 500'ü 51.6, 400'ü 25.3 rahat işiyle Valley Of The Flowers günün banko ismidir. 

--> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

DENİZ ŞÖVALYESİ

Son yarışlarının bir kaçında favori olarak önerdiği ancak yanlış yerlerden yürütüldüğü için yeterli performansı sahaya yansıtamadığını düşündüğüm safkan Kocakaya ile sorununu aşacaktır. İlkinde bu pistte Bilirhan kazanırken, önde çok boş bırakıp iç bariyerde bulduğu boşluğu iyi değerlendirmesine rağmen boyun farklı ile mağlup olmaktan kurtulamamıştı. Ankara'daki çim yarışında ise virajı dıştan alıp, ataklarını da o kulvardan atmaya kalkınca yürümemiş, yine binicisi geç hareket edip, iç bariyere daldırmıştı. Bence safkanın en büyük problemi bu, bariyere yapışmadığında performansı çok düşüyor. Şansınız usta jokeyi ile deneyecek Deniz Şövalyesi, 800'ü 55, 400'ü 27.5 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

--> WODDBİNE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün İstanbul programında yüksek bir ikramiye çıkabilir. İnşallah düşüncelerimizin koşulara yansıdığını görür ve kazançlı çıkarız. Ailemize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyor, bol şans diliyorum. 

TIKLA --> GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri 

NORMAL ALTILI

4.3.8.1.9

4.1.6.3.9

1.3.2.6.9

VALLEY OF FLOWERS

4 DENİZ ŞÖVALYESİ

3.9.1.6.12

GENİŞ ALTILI 

4.3.8.1.9.6.10

4.1.6.3.9

1.3.2.6.9

VALLEY OF FLOWERS

4.2

3.9.7.6.13.16.5

--> SİNAN SERTAÇ DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski