26 Ekim Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

Adana çiminde maidendan çıkış yaparak ciddi gurupta tabelanın son sırasına demir atan Yüceer Bursa macerası kötü bitince ahırda 99 günlük bekletildi. Küçük ara vermek zorunda kaldığı çalışmalarını iyi şekilde sürdüren safkan 1.12-29.2 çalışmalarıyla aynaya dinçlikle en yakın isimdir. Sert guruplarda başarılı olan Kandemircan tabelada yer kaptığı yarışını tekrarlarsa 57.8-28.7 R çalışmasıyla aynayı zorlar. 70 gündür sıkıntılarını atlatmaya çalışan Miranalp bunu başarmış durumda. Tek birinciliğini çim pistte alan safkan 57-27.8 R ve 42.4-28 Çok R çalışmalarıyla yazılır. dana çiminde iki koşu seri yakalayan Damla 56.6-28 R çalışmasıyla formunu devam ettiren isim. Dışa sapma huyunu yinelemezse Rıfkı Dayı kum pistte yaşadığı pist tecrübesini kasaya birincilik olarak döndürebilir. 

Günün ikinci ayağında 

Risk alıp Güneşin Gülü'nü banko önereceğim. Bir kaç yarıştır takibimde yer alan kısrak tabela dışına itildiği yarışlarında performansları yeterli değildi. Son yarışında tekrar sıçrama yapan isim formda isimleri ikinci kalarak gerisine itti. Mücahit Bayır'la ilk startını sırıtmadan tamamlayan Güneşin Gülü 1.12.4-28.7 hafif Ç ve 42.7-28.4 R çalışmasıyla formu tavan yapan Güneşin Gülü etkili ataklarıyla sonuca aynaya yakın isim olup banko tercihimdir. 

->> ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

Günün üçüncü ayağında

Denk isimlerin çarpışmasında ilk sırada şanslı isim Uçan Naz günün sürprizini Cevheritay'ın kazandığı gün yapacaktı. Geride kalan isimlerde çok sertti. Uygun kilosu koşuda avantajdır. Formda aprantisinin iyi değerlendireceği kısrak 46-29.4 Ç çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Uzun mesafeli çim koşuları etkili Bersun Ateşi jokey avantajına sahip. Kum pistteki gösterişli ikinciliğini çime taşımasını umduğum kısrak rakip. Diyarbakır'da kazanarak moralli gelen Aydereağası çimde iyi koşar. 1.01.3-29.8 Ç çalışmasıyla yazılır. Hafif sikleti pisti tanıyan binicisiyle tadacak Son Toşur 44.2-29.4 Çok R çalışmasıyla kuponlarda olmalıdır. 

Günün dördüncü ayağında

Bir süredir performanslarına ara veren Vahşi Kız gurubunda en seri ismi. Statla önde yerini kimseye kaptırmayacak kısrak Adana'da 1200 mesafeli iki yarıştan birincilikleri sezonda çıkardı. Pistte sıfır hata yapma lüksüne sahip isim Urfa'dan 54.48-27.4 R çalışmasıyla depoyu doldurarak geliyor. Sert temposuyla bir solukta aynayı bulabilir. Favorinin sorun yaşaması durumunda Adana pistini seven tempoya ayak uydurabilecek baş isimlerden Pastor 50.3-24.9 R çalışmasıyla rakip olur. 

--> ADANA AT YARIŞI GALOPLARI

Günün beşinci ayağında

İki yarış tutarsız performanslarını unutan Dağkaan Adana çiminde ilk başarılı yarışına ikincilikle giriş yaptı. Çalışmaları yeterli safkan guruptan 28.4 çok R ve 57.6-29.8 çok R çalışmalarıyla aynayı önde geçebilir. Son yarışı ölçü olmayan Ceza Kesen Afrikaander'in kardeşidir. Çimde farklı koşma kabileyetine sahip safkan 1.12-56.8-28.3 R çalışmasıyla rakibini zorlar. Çim pistin aksine kumda güzel sonuç çıkartan Asfalt binicisi Halef Katı'yla pistte iyi işler yaptı. 57.7-29.8 Hafif çalışmasıyla aynayı zorlar. 

Günün kapanış ayağında

Sekiz ay aradan dönerek birinciliği kasasına yazdıran gurubun kaliteli ismi Sıkıntı Yok bir ara daha gördü. Uygun rakipleri yanında sorun olmayacak araya sahip safkan aynaya en yakın isimdir. Önde tempoyu belirleyecek Döver hafifçe form tuttu. Rakipleri denk isim 49.5-32.9 R çalışmasıyla bir solukta aynada fotoğrafını çektirebilir. Uzun mesafede etkili olan Fahrenheit kısayı da etkili koşar. 43.7-28.4 Çok R ve 27.2 Ç çalışmasıyla ön planda tutulmalı. 

--> SERKAN YAŞAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Verdiğiniz bütün desteklerden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bol şans diliyorum. 

Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

11.4.6.3.7

4-GÜNEŞİN GÜLÜ

12.7.1.11 // 2.3.5.4

6.1

2.1.3 // 6.8

3.5.6 // 9.7.2

--> SİNAN SERTAÇ'TAN DİYARBAKIR'A 1'İ SÜRPRİZ, 3 BANKO! 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski