27 Ekim Kara Kamçı İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 

HEVA

Bu sezon sadece bir defa kazanıp zaman zaman tabela içerisinde yer aldığı koşularında yeterli düzeyde görünmeyen ancak en son Bursa'da katıldığı koşu performansında az da olsa iyi görünen kısrak denk grupta mücadele edecek. Virajı iyi dönmesine rağmen pistin yumuşak olması sebebi ile biraz dışa açılıp oradan atak yapmaya çalışarak avantaj yakalamaya çalışmıştı. Ancak 200 direği geçilirken önü kapanınca binicisi enseye basmak zorunda kalmış, tekrar atak yaptıktan sonra ise tabelanın hemen dibinde beşinci sıraya yerleşmişti. O gün rakibi Gold Polat'ta koşu içinde yer almıştı. Potaya dinç ve sermayeli girdiği mesafe olarak bugün biraz daha avantaja sahip Heva, 800'ü 53.2, 400'ü 25.7 rahat işiyle kuponlarda olması gereken isimdir.

HERMIONE GRANGER

Kaybettiği son yarışında bende banko önermiştim ancak binicisi Ahmet Çelik'in birçok hata yaptığı da koşu olmuştu. Kazandığı koşunun aksine, temponun uzağında kalmayı tercih ederek bence büyük hata yapmış, kazanan  en ciddi rakibine düzlük dönülürken de dışa açılıp, çok güvenilince de hem mesafe yetersiz kalmış, hem rakibi 200 direğine kadar rahat gelince ikincilikle potadan ayrılmıştı. Bugün joeky değişikliğini gidilen Hermione Ranger, 1000'i 1.02.1, 400'ü 23.9 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

--> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI TIKLA

OVERLORD

Bu sezon kulvar olarak kısa vadeli ve grup koşuları seçerek kalitesini konuşturan safkan bence başarılı oldu. Gazi koşusunda ise ilk on dışında kalıp, rakipleri gibi bir sonraki performanslarında zorluklar yaşamış ancak çizgisini bozmadan, sentetik pistte dahil yine ciddi isimlerle yarışmaya devam etmişti. Bugün rakipleri çok uygun. Kocakaya'nın 54 Kg'lik kantarmaya oturacak olması bence işini biraz daha kolaylaştırıyor. İç pistte 800'ü 51.4, 400'ü 25 rahat işinin sonlarına doğru eski gücüne kavuşur görüntü bırakan Overlord günün banko ismidir. 

BERKALP

Bu sezon buradaki rakiplerinin bir çoğuna üstünlük kurmasını bilen safkan aprantiyle start aldığı son yarışında verim alamayınca tabelanın dışında kalmış, fakat performansına bakıldığında temponun uzağında kalması ve ön cephede biriken isimlerin mücadeleden düşmemesi kötü sonuca ortak olan sebeplerdi. Koşunun tek seri ismi Ulubatur'un kuracağı temponun oldukça düşük olması lehine gidişattan dolayı ibreyi kendine çevirecektir. Kocakaya ile performansı bir kat artan Berkalp, 800'ü 57.3, 400'ü 28.5 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

->> İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLER TIKLA

DAME TIME

Yaklaşık 2.5 aydır kesintisizi pistte görünüp makine provası dahil bir çok işinde farkını konuşturan tay bence bugünün kazananı olabilir. Bu safkan ülkemizi yurt dışında temsil etmiş şampiyon Good Cury ile annede kardeş. Balance ve Dragiç pek etkili olamadılar ancak, Victory Gallop-Laud eşleşmesinin de ilk temsilcisi. Ayın 17'sinde uzun işini 1200'ü 1.17.3, 1000'i 1.03, 400'ü 24.4 rahat ve iki gün önce piste tekrar çıkıp, 600'ü 36.5, 400'ü 23 rahat galobundaki görüntüsünü sahaya yansıtırsa Dame Time'ın kazanması normal sonuç olabilir. 

--> SHA TİN AT YARIŞI TAHMİNLERİ TIKLA

KARASUN

Son dört koşusunda sınıf atlayan Kaizbert temsilcisi, çıtayı yükseltip sert grupta şansını denediği koşuda uzun süre yine koşuyu önde götürmüş, kaybettiği rakibine potada teslim olmuştu. Bugünde önde bomboş kalabilir. Rakibi Singapur belki biraz zorlamaya çalışacak ama izin vereceğini düşünmüyorum. Biraz sık koşsada uygun grupta ilk planda değerlendirilmelidir. Bursa ve İzmir'de zaman zaman denk grupları yakaladığında iyi sonuçları alabilen Muslih Ağa bencu bu pistte üçüncü olduğu koşuya bakarsak etkili olabileceğinin sinyallerini verebilecek performans sahaya yansıttı. Karasun'a baskı olması durumunda da tempo lehine dönüşecek. Bursa'da 800'ü 55, 400'ü 27 iş yapan safkan usta pilotuyla rakibinin hatasını en başta affetmeyecek isimdir.

Beğeni, paylaşım ya da herhangi bir şekilde bizlere destek olan herkese teşekkür ederim. Şansınız bol olsun.  

Kara Kamçı İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

4.2.3 // 1
7.1.2.3.6
2.4 // 5
4.6.9.7.5.2
6.5.4.10
3-OVERLORD

2. ALTILI

4.6.9.7.5.2
6.5.4.10
3-OVERLORD
2.4.6 //5.7 
2.6.1.8
6.4 //2.7

--> SERKAN YAŞAR'DAN İSTANBUL'A CAZİP BANKO! 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski