27 Ekim Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1. ayağında

Gurubun kaliteli kısrağı Prenses Zülal gördüğü koşu sonrası nefes eksikliğini giderdi. Startta arada oyalanan isim düzgün çıkış yapması durumunda 49.2-24.7 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. İyi koşularına devam Winner Get İt All sentetik ve çim pistte mesafeleri iyi koşar. Sert rakibi Dragon Born arkası ikinciliğini yinelerse 37.3-24.3 R çalışmasıyla rakip. Arada ters sonuçlar yapan Rosso uygun isimlerle mücadele edecek. Son yarışını başarılı bulduğum safkan hata kollar. Koşuda tempo olursa sprinti kuvvetli sonlarda ok gibi gelmesini beklediğim Libertalia yazılır. 

->> İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLER TIKLA

Günün ikinci ayağında

5 aydır ahırda bekletilen Tekçarem ilk sentetik sınavını yapacak. Pistten ve aradan etkilenme durumu yaşamadığı an devreye girmesini beklediğim kısrak Ankara'da fuleli ve sıralı çalışmalara sahip. 54.6-27.5 Çalışmasıyla aynaya en yakın  isimdir. Çim pistteki son iki yarışı ölçü olmayan Karagül Can ilk sentetik yarışında 41.4-27 R çalışmasıyla etkili olur. Form tutup iki, koşu seri yakalayan Sarıyerli son startında performansından uzak kaldı. Rakipleri dişine göre safkan 28.5 sprintiyle yazılır. 

--> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI TIKLA

Günün üçüncü ayağında

Sezonun flaş isimlerinden Overlord uygun gurupta start alacak. Gazi koşusu dahil bir çok zorlu rakiplerle kapışmasından iyi sonuçları kasasına yazdıran safkan yeterli hazırlıklara sahiptir. Uzun mesafede Kocakaya ve kilo avantajını cebine koyan isim 51.4-25 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Favorinin eksik koşması durumunda eküri isimler Charlatan ve Real Petek ikilisi birbirlerine sağlayacakları desteği 37.4-24.5 ve 50-25.3 R çalışmalarıyla favorinin hatasını kollarlar. 

Günün dördüncü ayağında

Kısa mesafeli çim ve sentetik kum yarışlarına çıkarak eski formuna kavuşan Kamus usta pilotuyla sahada. Ulubatur ayarında tempoyu düşük tutabilecek rakibinin ardında takibini düzgün ve sabırlı bekleyeceğini düşündüğüm isim 41.4-27.4 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Kısa mesafede kazandığı koşuda birincilik özlemine son verene Mavra mesafe seven isimdir. Rakipleri denk safkan şanslı olur. Aprantisiyle başarısız görüntü sergileyen Berkalp bu guruplarda söz sahibi olacak isimdir. Ankara'da düzenli çalışan safkan 57.3-28 R çalışmasıyla yazılır.

--> SHA TİN AT YARIŞI TAHMİNLERİ TIKLA

Günün beşinci ayağında 

Gurubun en kaliteli ismi olarak gördüğüm Dame Time şampiyon Good Cury'yle kardeştir. Hazırlıkları yeterli görünen safkan güçlü fiziğe sahip. 1.17.4-1.03.3-24.4 ve 36.5-23 R seri çalışmalarıyla aynayı daha ilk yarışı mücadelesinde bulacaktır. Günün bankosu. 

Günün kapanış ayağında

Üç koşu aynayı önde geçip 5 gün önce sert gurupta potada teslim olan Karasun bayrak yarışı yapmaya yakındır. Önde rahatsız edebilecek rakiplerine karşılık verebilecek hıza sahiptir. Bursa ve İzmir'de kaliteli koşular çıkartan Muslih Ağa denk gurupta 55-27 R çalışmasıyla en çok zorlamasını beklediğim isimdir. Ağır sikletli Köyağası Demir'de uygun isimleri bekleme yaparak aynada 33 Çok R çalışmasıyla avlayabilir. 


2. GENİŞ ALTILI

4.7.6.3.2.5.8

6.10.5.4.7

3.4.6

4.5.2.3.1

2-DAME TIME

6.4.2.7

2. NORMAL ALTILI

4.7.6.3

6.10.5

3.4

4.5.2

2-DAME TIME

6.4.2


--> SERKAN YAŞAR'DAN İSTANBUL'A CAZİP BANKO! 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski