31 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

İŞİNİBİLİR: Son startında Kamus gibi güçlü bir rakibe saldıran ve de az farkla kaybeden İşinibilir, yeniden form tutmuşa benziyor. Buradaki birçok rakibi de tıpkı onun gibi son startında güçlü rakipler arasında etkili sonuçlar almış olsalar da henüz dört gün önce katıldığı yarıştaki formunu muhafaza eden İşinibilir'i rakiplerinden bir adım önde tutuyorum. 

QUEEN OF DARKNESS: Bu sene Gökhan Kocakaya idaresinde katıldığı iki 2000 metre mesafeli yarışta da başarılı olan ve de bunlardan birini kazanan Queen Of Darkness, en son olarak Real Patek'in arkasından ikinci olurken formda kısrak Queen Derya'yı geçmeyi başarmıştı. Bugün de kalite jokeyiyle uygun rakipler arasında koşacak olan kısrak, bankom. 

ÖZGALİP: İstanbul Vali Koşusu'nda benim öncelikli şans verdiğim safkan Özgalip olacak. Burada koşan safkanların güç olmasa da form bakımından birbirine denk olduğuna inanıyorum. Ancak son iki yarışında da formunu sürekli olarak üst seviyelere taşıdığını gösteren ve de bugün Halis Karataş gibi bir ustayla piste çıkacak olan Özgalip'in rakiplerinden daha şanslı olduğuna inanıyorum. 

CANIM ÇITIR: Hazım Rıza Gözlükçü Koşusu'nun neticesi üç aşağı beş yukarı belli gibi görünüyor. Burada start alan safkanlara göz attığımız zaman üçünün diğer rakiplerinden sıyrıldığını ve de mücadelenin onlar arasında olacağını söylemek mümkün. Bunlardan ilki olan Canım Çıtır, Grup 1 koşudaki dördüncülüğü sonrası kolay kazandığı kısa vadeli yarış sonrası jokeyinin yeniden tercihi ile dikkat çekiyor. Şimdiye dek koştuğu 9 yarıştan beş birincilik çıkartıp tabeladan hiç düşmeyen kısrak İzmir'de 600'ü 27-42 ile tamamladığı işinde de oldukça sağlıklı görünüyordu. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

3.2.6.5.4.1.8.10

4.1.2.6.10.5.3

7 QUEEN OF DARKNESS BANKO

8.2.1.7.6

6.2.5

2.1.10


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski