31 Ekim Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

Günün ikinci koşusunda

Ankara'da geç toparlanıp ağır sikletleri dahil kaba kumu iyi koşarak kasasını kendi çapında dolduran Selda Hanım yaşa temponun alıcı yanını kendine çevirebileceği gurupta koşacak. Sert rakipleri Akdeniz Fırtınası ve Buğu'dan daha formda. Adana kumunda üç birinciliğe sahiptir. Sentetik pistte son yarışı gayet başarılı kısrak 43.8-23.8 Çok R çalışmasıyla günün ilk bankosu. 

Günün üçüncü koşusunda 

İkinci sıraya demir attığı koşunun ardına Ankara'da sert isimler arasından iyi sonuç çıkarma çabaları boşa giden Chrime Machine uygun gurupta favorimdir. Espinoza isimli rakibinden daha süratli yarışa başlamasını beklediğim safkan önde kurduğu sert tempoyla bir solukta aynayı önde geçmeye çalışacaktır. Rakibiyle son yarışında çarpışan kısa mesafe performansı yeterli Çilekeş ve Espinoza rakip olarak yazılır. 

Günün beşinci koşusunda 

Ankara'da çalışmalarının faydasını lehine çevirebilecek performanslar sergileyen Delioğlan aynayı üç defa önde geçti. İstanbul'da sert gurup koşusu iyi görünen safkanın rakipleri denktir. Uygun kilosunu koruyan isim 45.2-29 Çok R çalışmasıyla favorimdir. Pistte kazanmasının ardına ibresini Ankara'ya çevirip bir galibiyet daha alan Babakıvırcık gününde olursa hata affetmez. 57.2-28 R çalışmasıyla rakiptir. Aprantisiyle bu pistte iyi sonuç çıkartan Tsarigrad Babakıvırcık'ın kazandığı koşuda üçüncü sırada yer kapmıştı. Usta binicisinin bir daha tercihi ve 42.3-27.8 Çok R çalışmasıyla aynaya ulaşabilir. . İki koşudur toparlanan Fahreneiht ve pisti seven ilk uzun mesafe şansını iyi değerlendirmeye çalışacak Cığgüzeli şablonda yer alacaktır. 

--> ADANA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ

Günün yedinci koşusunda

Toparlanan Pitane üst üste iyi sonuçları kasasına yazdırdı. Aprantiden kurtulduğu ilk koşusunda 2100 çim de aynayı önde geçerek ilerisi için ışık saçan performans sergiledi. Müslüm'le sahada daha etkili olacağını düşündüğüm kısrak 1.02.3-24.4 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Adana çiminde dört mücadeleden tabela çıkartıp birini kazanan Gül Matra kısalan mesafede önde boş kalması halinde 54.5 R çalışmasıyla rakiptir. Gördüğü koşularla piste alışan Mala Moja ve Ankara'da arada iyi sonuçları kapan Thums Up yazılacak isimlerdir. 

--> ADANA AT YARIŞI GALOPLARI

Günün sekizinci koşusunda 

Doğu yarışları ardından Ankara'da şansını deneyen başarısız sonuçları kasasına yazdıran Pekkurtbeyi Adana çiminde iki koşu gören safkan, Babakıvırcık arkası ikinciliğiyle kazanmasına yol kat edecek performansla sahadan ayrıldı. Aprantilere mahsus koşuda Aziz Akdemir'le şans arayacak isim 1.04.2-31.8 hafif çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. 5 gün önce ikinciliği gayet iyi Malya Güzeli uygun gurupta hazır gireceği yarışın aynayı önde geçen isimi olma şansı yüksek isimdir. 

Günün kapanış ayağında

İkinci bankomu bu ayakta tavsiye edeceğim. Ankara'da tabela içinde ve sert guruplarda etkili sonuçları kasasına yazdıran Caymazınoğlu Adana hemen uyum sağladı sayılır. Kısa vade-6 yarışta Tekaşkım ve Özgürsu arkası üçüncülüğü guruptan açık şekilde daha iyi görünen performanslaydı. Kum pistte tabela dışı kalan safkan kötü yarışmadı. Rakiplerini uygun gördüğüm Caymazınoğlu 28 R ve 55.4-27 Hafif Ç çalışmalarıyla günün ikinci banko ismidir. 

--> KARA KAMÇI'DAN GENİŞ YORUMLU İSTANBUL TIKLA

Dün Ankara'da ufak da olsa bir ikramiyeyi çok kolay biçimde aldık. Motivasyonumuz sizlerin destekleriyle daha çok artıyor. Paylaşım, beğeni vb. şekilde yaptığınız destekler için teşekkür ederiz. Sağ olun. Şansınız bol olsun. 

Sezer Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.2.7 // 3.8

1-SELDA HANIM

1.4.6

7.10.1.2

8.9.11.5.2

10.3.4.7.9

2. ALTILI

8.9.11.5.2

10.3.4.7.9

6.2.3.5

7.8 // 9.10.11

4.1.7

1-CAYMAZINOĞLU

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski