26 Ekim Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 


GÖĞÜN OĞLU//DESTANSI: Göğün Oğlu'nun anası Yeter; Tangöze, Selkut ve de Azmican gibi isimlerle anadan kardeş. İdman durumundan ufak tefek sıkıntılarının olduğunu düşündüren tayın orjin bakımından çim kum ayırt etmeyeceğini düşünüyorum. Bu ayın başında İstanbul'da yarış öncesi çıkartıldığı maiden koşuya iyi hazırlanmış olan safkanın aradan geçen üç hafta sonrası daha iyi duruma geldiğini ve de sürpriz yapabileceğini düşünüyorum. Destansı, son iki yarışında da virajı kazanacak gibi dönüp tabelanın son basamaklarında yer buldu. Ben bu safkanın yeterli düzeyde hazır olduğuna ve de ilgilileri isterse kazanabileceğine inanıyorum. 

IPMAN: Geçtiğimiz günlerde sert grupta banko olarak önerdiğim Karasun'la ana baba bir kardeş olan IPMAN, tıpkı onun gibi süratli bir isim. Yarış hayatının ilk koşusunda tecrübesizliğinin de etkisiyle istediği gibi koşamadığını düşündürdü. Bu defa artan yarış tecrübesi ve de kondüsyonuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. 

SAF KROM // POWER OF WOMAN: Adana'daki ilk yarışında etkileyici bir galibiyete imza atan Saf Krom, bu defa aradığı tempoları bulamayacak olsa da grubun uygunluğu ile yine ön planda. Moonfairy arkası ikinciliğinin sonlarında çok canlı ve de istekli duran Power Of Woman'in takı değişikliğinden sonra formunda epey ilerleme meydana geldi. O da her koşusunda bir öncekinden daha iyi. Bugün birinciliğin güçlü adaylarından biri. 

MALYA GÜZELİ // GÜNEŞİN GÜLÜ: 1600 metre ve de üzeri koşularda daha etkili sonuçlar alan Malya Güzeli, iki koşu öncesinde Ankara'da sert grupta koşmuş ve de kazanan Aydankız'ın 30 -35 salise gerisinde kalmıştı. Ardından kısa mesafede denenen kısrak, kısa vadeli yarışta çok güçlü atlar arasında yine tabelanın dibinde bitirdi. Bu kez yeniden döndüğü mesafesinde birinciliğin güçlü adaylarından. Son startında Mücahit Bayır idaresinde piste çıkan Güneşin Gülü, iyi grupta sonlarda bastırsa da ikincilikten öteye geçememişti. Bu defa bu grubun bu safkan için daha denk olduğuna inanıyorum. Bu sebepten mutlaka şans verilmesi gereken bir isim. 

UÇANNAZ: 1800 metre mesafede Cevherizade gibi güçlü bir safkana kilo kiloya saldıran kısrak, bugün dişilere mahsus handikapta koşmak yerine daha yüksek ikramiyeli bu handikapı tercih etti. Yüksek formu, bomboş kilosu ve de bu tip atlara iyi binen binicisi İsa Akyavuz ile kazanmaya yakın gördüğüm kısrağı alternatif tek öneriyorum. 

VAHŞİ KIZ: Grubun kalite ismi Vahşi Kız, daha evvelinde çok daha sert gruplarda kum çim ayırt etmeden yarışlar kazanmış bir kısrak. İdmanları eksik dursa da bilinen güç ve de kalitesiyle  şüphesiz ki buradaki en şanslı isim. Eğer kötü koşarsa diğer atların şansını eşit görüyorum. 

DAĞKAAN: Bugün 5. koşuda start alan Damla'ya geçildiği gün, sürekli dışarılardan dolanmış, düzlüğe gelinirken pozisyon kaybedip en gerilere düşmüş ancak daha sonra attığı kuvvetli sprintle önlere doldurup kısa sürede büyük mesafe kapatarak göze hoş gelen bir performans sergilemişti. Bugün karşılaşacağı rakiplerin daha öncekilerden daha zayıf olduğunu düşünüyorum. İki kötü yarışın ardından hızlı toparlanan safkan aynı yarışı tekrarlarsa çok rahat bir birincilik alacaktır. 

STARBİR // SIKINTI YOK: Uzun ara sonrası gördüğü iki yarışın ardından artık toparlandığını düşündüğüm Starbir, en son birinciliğini aldığı jokeyi Mehmet Akyavuz deklaresi ile de dikkat çekiyor. Grubun kalite ismi Sıkıntı Yok, önde tempo bulduğu yarışlarda çok başarılı olmasının yanı sıra ara sonrası koşularında da etkili oluyor. 

--> SEZER ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Her gün sitedeki tanıtımlardan birine tıklayıp bize destek olmayı lütfen unutmayınız. Teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar Adana Altılı Ganyan Tahminleri


2. ALTILI

4.3.11.7.5.6 // H
5.4
12 UÇANNAZ // 1.3
6.3.1.5.7.8
3 DAĞ KAAN BANKO
3.9.5.7.6.10

34.56 TL

1. ALTILI

3.8.9.11.10.12
8.4.5.3.1.2.9
4 IPMAN BANKO
2.1
4.3.11.7.5.6 // H
5.4

80.64 TL

--> SİNAN SERTAÇ'TAN DİYARBAKIR'A 1'İ SÜRPRİZ, 3 BANKO! 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski