23 Ekim Serkan Yaşar İzmir Altılı Ganyan Tahmini

 


TURGUTLU EFESİ: Haziran ayından bu yana kısa vadeli ve de grup koşularda boy gösteren Gazi Kupası Koşusu altıncısı Turgutlu Efesi, en son olarak Grup 2 Büyük Taarruz'da ikinci, Grup 1 Ankara Koşusu'nda da üçüncü oldu. Bugün çok uygun bir grupla bir araya gelen safkanın buradan birincilikle ayrılmaması şaşırtıcı olur. 

MISS ARIETA: Son koşusunda öne çok yakın koştuğu için sonlara diri gelemediğine inandığım safkanın bu kez biraz daha geri planda durarak düzlükte daha etkili bir yarış yapmasını bekliyorum. 

ZIMA BLUE // LADY ELMENDORF: Fire Of World ve de Puro gibi isimlerle anadan kardeş olan Zıma Blue, şimdiye dek İstanbul, Ankara ve de İzmir olmak üzere üç farklı ilde koştu. Özellikle İzmir pistinde formunda önemli ilerlemeler görülen safkan, iki yarıştır sürpriz konumda olmasına karşın aldığı ikinciliklerle dikkat çekiyor. İlk startında Kurtellerin hazır bir tayına denk gelince bütün çabaları ikincilikten öteye geçmeye yetmeyen Lady Elemdorf da daha uygun grupta bu kez potoya önde uzanma adaylarından biridir. 

ENGİNCAN // HOLD UP: İyi orjinli Engincan, yarış hayatına başladığı günden bu yana en iyi performansını son altıncılığında sergiledi ve de sürpriz bir sonuca imza atabileceği günlerin yakın olduğunun da sinyallerini verdi. Daha uygun kiloyla, benzer denklikte rakipler arasında bomba yapabilir. Hold Up ise kariyerinin başlarında kısa vadeli ya da grup koşuları tercihleyen umut vaat eden bir safkandı. Ardından çok uzun bir ara verip katıldığı ilk yarıştan birincilikle ayrıldı. Sonrasında yeniden kısa vadeli koşuları tercih etmiş olsa da eskisinden kötü yarışlar yaptı. Aprantisiyle yaptığı son çalışmasında beğendiğim Hold Up yeniden etkili bir yarış yapmaya aday. 

Serkan Yaşar İzmir Altılı Ganyan Tahmini


8.11.3 // 2.5.4.7
6.2.1.3.17.16.7.10
7 TURGUTLU EFESİ BANKO
6.5.1
11.5
22.14.2.1.7.8.3

80.64 TL

--> KARA KAMÇI İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski