15 Ekim Yabancı Yarış Profesörü Haydock Altılı Tahminleri (TUTTU 1.445 TL)

 


MYTHICAL DANCER// PARADIAS: Son olarak Leicester'de üçüncü olan Myhthical Dancer, onun öncesinde Thirsk'te kazandığı maiden koşuyla da benim ilgimi çekiyor. Sharmdal tayı olan Mythical Dancer'ın Godolphin Harası atı olması da bir başka özelliği. Paradias ise 100.000 sterline satın alınmış bir tay. İlk yarışında iyi koşsa da ikinci koşusunda bekleneni veremedi ancak artan yarış tecrübesine ilave olarak James Doyle deklaresi de dikkat çekici. 

MAGESTREIAL: Newmarket'taki muhteşem performansından sonra Haydock gibi düz, engebesiz bir pistte start alacak olan Magestreial, John Gosden antrenesinde ve William Buick idaresinde olmasıyla da buradaki rakiplerinin arasında ışıl ışıl parlıyor. İdeal pist ve mesafesinde kazanması gerekiyor. 

WHITEHEAVEN // REVEREND HUBERTGeçen yıl 4 mücadeleden birincilikle ayrılan ve üçünü de ekim ayındaki handikap mücadelelerde elde eden White Heaven, Oisin Murphy idaresinde katılacağı bu yarışta ve uzayan mesafede en şanslı isim. Ryan Moore gibi bir ustanın idare edeceği Reverend Hubert ise bu pistte koştuğu son mücadelede yüksek ikramiyeli handikap koşuda az farkla kaybetmişti. Yeniden Haydock'a dönen ve Ryan Moore'a teslim edilen safkan favorinin hatasını kollar.

TIKLA --> İNGİLTERE YARIŞ BÜLTENLERİNİN HAYDOCK TAHMİNLERİ

Yabancı Yarış Profesörü Haydock Altılı Tahminleri

4.1.3.16.7.2.12.8
1.6 // 3.5
6 MAGISTERIAL BANKO
3.1.13.12.4.5.8
5.2.11.4.1.3
1.3 

80.64 TL // 161.28 TL

ALTILI GANYAN 722 TL İKRAMİYE VERDİ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski