21 Ekim Yabancı Yarış Profesörü Deauville At Yarışı Tahminleri

 


FORT PAYNE: 3 yukarı İngiliz atlarına mahsus Class -2 mücadelede benim en çok ilgimi çeken at Fort Payne oldu. Bu sezonu üst düzey çim pist yarışlarında geçiren ve aradığını bulamayan safkan, bu kez ilk birinciliğine ulaştığı Deauville sentetik pistine geri döndü ve şunu da belirtmekte fayda var: Kazandığı iki yarış da sentetik pistte. Son iki yarışında Soumillon gibi usta bir jokeyle bir arada olan ve grup koşudaki yakın ara dördüncülüğünün ardından Godolphin'in kalite ismi Midtown'a iki boy farkla geçilen safkanın sevdiği pist ve mesafede artık birinciliğe ulaşması lazım. 

*Bahis oyunlarında, alt gruptan gelen ancak çok güçlü bir sprinte sahip olan ve son iki koşusunu rahat kazanan 9 Otambura değerlendirilebilir.

--> DEAUVILLE JOKEY/ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

ROCK BLANC: Hem sentetikte hem de çim pistte oldukça başarılı olan safkan, koştuğu grup 3 yarışın ardından bugün bir alt gruba geldi. Dört aylık ara sonrası dinçlikle katılacağı mücadelede jokeyi Oliver Peslier'in de yeniden tercih ettiği Rock Blanc'in sentetikte ikide iki yaptığını de belirtmekte fayda var. Bu grupta iki sert rakibi bulunan safkanın onları da alt edebilecek güçte olduğunu düşünüyorum. Ancak geniş kuponlarda Afrika'da Grup 2 galibi olan ve burada bir yarış gören 7 Garrulous ile yine üst gruplarda başarılı koşan 6 Elusive Foot'u da yazıp sağlama almakta yarar var.

Yabancı Yarış Profesörü Deauville At Yarışı Tahminleri

13.14.3.12.2.1.5.4
5.9.1
4 FORT PAYNE BANKO
4.5.2.10.7.8
3.10.2.8.6.12
1 ROCK BLANC // 6.7

51.84 TL

--> DEAUVİLLE ERKEN BAHİS ORANLARI


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski