20 Ekim Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

 


Abilerim geçen gün 40 liraya 10.bin lirayı aldık, cebimize koyduk. Birkaç gündür eziyorum. Eşe dosta onu ısmarla, bunu al derken yarısını bitirdik. Siz de her gün Sinan kardeşinizden oyun bekliyorsunuz. Her gün kim bulmuş ki ben bulayım abilerim? Elimden geldiğince karalıyorum bir şeyler. Ama merak da etmeyin. Bir ikramiye daha almamız yakındır. Kaçıranlar üzülmesin yani. Bazı abilerim iki yarış kötü tahmin verdiğimizde basıyor kalayı. Ah be abim! Her gün altılı bulsam burada işim ne? 

Tabii sizin de bize yapacağınız destek çok önemli. Öyle kurguya bakayım, sonra da siteden çıkayım olayı bizi çok üzüyor. Çünkü arka planda büyük emek var abilerim. Sizin girip bir iki dakikada okuduğunuz o tahminler, istatistikler, galoplar, yabancı yarışlar hazırlanırken ne zahmetlere giriliyor. Bunları sakın unutmayın. Desteklerinizi eksik etmeyin. Sağ olun, var olun. 

Sizi seven kardeşiniz,

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç.


ŞEVAL OĞLU

Yarış başladığında önlerdeki yerini alır. Düzlüğe kadar da sakin sakin gelir. Viraj dönülür dönülmez Ferit abim atağına başlayıp liderliği alır, farkı biraz açar. Arkadan gelen Class, Baba Yaga, Sonmartıoğlu, Sey Nehri ne yaparlarsa yapsınlar onu yakalayamazlar. Adana'daki yarışlarından sonra ben banko derim abilerim.

ARDERN

Kaçar, kaçar, kaçar abilerim. Geçen defa mesafe 1500 metreydi ama gücü yetmedi, dayanamadı. Şimdi mesafe daha kısa. Necmi abim de atı daha iyi tanıdı. Viraja kadar aldığı avantaj, bu defa fotoya kadar yeter. Bugün maidenden çıkar. 

Lizge - Bir Mart; 

Race Master - Efaristo; 

Kumlubel - Grey Cloud - Pleasenlty Boy;

Magic End - Ostrava; Bu atlara da ayrı güveniyorum. Onlar olmadan kupon olmaz abilerim. Sinan kardeşiniz hepinize selam eder, ellerinizden öper, bir de bol şans diler. 

Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

10.3.1.6.8.9.11.13
2.7.3 // 6.8.4
9.5.6.3.7.1.2
2 ŞEVAL OĞLU BANKO
6 ARDERN BANKO
14.13.1.9.8.3.5.2.11.4

100.8 TL

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski