07 Ekim Gizli Eküri İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 KINGDOM OF FIRE // LAST IMPACTBu ayakta, güçlü olmasına rağmen son dönem formsuz görünen yahut ara vermiş olan isimler oldukça geri planda kalmış. Kingdom Of Fire ile Last İmpact de bunların başında geliyor. Bu iki safkanın da ihmal edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

SARRAFTAY: Dirlik, Dorukanat gibi önde gitmeyi seven, pek ısrarcı olmasa da öne düştüğü yarışlarında daha başarılı olan Naldökenli ve burada yarışın başında temponun yükselmesinde etkili olacağını düşündüğüm Canömerim dörtlüsünün varlığında iyi bir bekleme yarışıyla Sarraftay'ın netice alacağını düşünüyorum. Tolga Yıldız'la Kocaeli'de kazandığı koşuda benzer şartlar altında koşmuş ve sonlarda güçlü gelerek Alpsarı'yı geçmeyi başarmıştı. Bugün biraz kilo dezavantajı bulunsa da mevcut koşullar altında kazanması normal sonuç olacaktır. 

READY TEDDY:  Şimdiye kadar izlediğim yarışlarında iyi start çıkışı alıp geriye düşen ve düzlükte inanılmaz doldurup ciddi mesafeler kapatabilen bir tay izlenimi verdi. Burada yola çıkarak belki biraz daha uzun mesafeli koşularda denenmesi faydalı olacaktır diyebilirim. Son günlerde inanılmaz bir form tutan Dikencik Harası da 10 gün içerisinde üç sürpriz safkanla yarış kazandı. Bütün bunları bir araya getirdiğimizde ve grubun istikrarsız isimlerden oluştuğunu düşündüğümüzde Ready Teddy'nin son yarışını tekrarlaması durumunda kazanabileceğini söyleyebiliriz.

HÜRSEV: Ayduru'yu aynada yakalayıp geçerek ikinci olduğu koşuda hiçbir şey istediği gibi değildi. Bugün özellikle temponun işine geleceğini düşünüyorum. Bununla beraber rakiplerinin tamamının dişi olması da Hürsev'in şansını arttıracak faktörlerden. Her zamanki gibi yarış boyunca orta grupta bekleyerek düzlüğe çıkacağını düşündüğüm Hürsev'in etkili düzlük sprintiyle bugün foto finiş çizgisini rakiplerinden önde geçebileceğine inanıyorum.

Bugün zorlu bir İzmir programı var. Umarım son ayağa kadar şans hep yanımızda olur. 

->SEZER İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA<-

Gizli Eküri İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

2.10.1.12.3.5.7.11
3.7.10.1.4.2
5.6.7.1.10.2
1 SARRAFTAY BANKO
2.9.4
9 HÜRSEV // 2

69.12 TL

ABD BELMONT TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski