11 Ekim Gizli Eküri Bursa Altılı TahminleriDün İstanbul'da önerdiği iki bankodan biri olan Hard Of Hüsne'nin ayna önünde birinciliği rakibine bırakmasından ötürü beşte kaldık. Kazansaydı en azından 1.500 TL civarı bir ikramiye alabilirdik. Elbette nasipta olmayınca da olmuyor. Her zamanki gibi önümüzdeki maçlara bakacağız. 

Bugün Bursa'da biri sürpriz, diğeri sürdirek favori olmak üzere iki kazanma adayım var. İkisini de dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Ozgan üzerine çok yazıldığı çizildiği için kısa bir yorumla geçtim. Dilerim ki başarılı ve kazançlı bir gün olur. 

TEKİNCİ: Bu grubun epey üstünde olduğunu düşündüğüm tayla ilgili yapılan en büyük hata kariyerine Grup 2 yarışla başlatmak oldu. İlgilileri neden böyle bir seçim yaptılar anlamak güç. Tay satışlarında 800.000 TL bedelle rekor bir fiyata satın alınan safkanın annesi Kurt Kız; Kayasel, Nilda, Bilgekurt gibi isimlerle tam kardeş. Babası zaten Ayabakan. Pist ayırt etmeksizin her mesafede başarı sağlamasını beklediğim Tekinci; yanlış ellerde, hatalı koşularda koşturulmamış olsaydı bugün burada sürdirek favori çıkması gerekiyordu. Ancak şu anda %5 AGF oranı var. Bursa'da gerçekleştirdiği son çalışmasında 800'ü 27/54 rahat yaparken oldukça sağlıklı görünen safkan risk almayı devenler tarafından alternatif tek olarak değerlendirilebilir.

OZGAN: Bu gruba fazla bir at. Son koşusunda kayba koştuğu da aşikâr. Zaten kaliteli Kaizbertlerde zaman zaman bu şekilde şart kovalandığı oluyor. Yoksa Ozgan'a koşacak yarış bulamazlar. Çim kum ayırt etmeden kısa mesafede başarılı işlerle karşımıza çıkan Ozgan'ın zayıf grupta kazanmasını bekliyorum. 

Yarışan At, artan bir ivmeyle yoluna devam ediyor. Tabii ki siz değerli yarışsever dostlarımız size 6 yıldır hiçbir ücret talep etmeden bildiklerini ulaştırmaya çalışan Gizli Eküri, Kara Kamçı ve Serkan Yaşar üçlüsüne elinden gelen desteği vermeseydiniz biz bugünlere ulaşamazdık. Sağ olun, teşekkür ederiz.  

Gizli Eküri Bursa Altılı Tahminleri

6 TEKİNCİ // 8.9.5.3.4
10.8.5.9.4.11.7.13
1 OZGAN BANKO
4.3.5.6.2
6.3
4.5.6.2.9

32 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski