17 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

 PEEKABOO: Üst üste katıldığı sınıf mücadeleler sonrası daha dişe gelir rakiplerle karşılacak olan safkan, usta jokeyi Halis Karataş'la da iyi bir uyum içerisinde. Ayağına çabuk isimlerin çokluğunun Peekaboo için bir avantaj olduğunu düşündüğüm koşuda Halis Karataş, klasik yol bulamama problemlerinden birini yaşamazsa foto finiş çizgisinde neticeleneceğine inandığım mücadelenin en şanslı ismidir. 


--> İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

DON'T FORGET: Yarış hayatının ilk koşusunda Dede Sabri gibi kaliteli bir rakibe tutulan Don't Forget'e bugün Ahmet Çelik biniyor ki o gün Dede Sabri'ye binmişti. O koşuda yaptığı ikinciliği etkileyici bulduğum tayı Ahmet Çelik'in de beğendiğini ve burada binmek istediğini düşünüyorum. Pistin değişmesiyle dengelerin de bozulduğu maiden mücadelede her şeye rağmen Don't Forget ön planda. 

KERVANTAY: TSK'ya göre temposu daha yüksek olması muhtemel mücadelede Kervantay gibi geriden gelebilen yetenekli bir safkana ön sıradan şans vermemek olmaz. Sentetik pistte katıldığı tek yarış olan Nedim Ökmen Koşusu'nu bu mesafede kazanırken buradaki Megastar ile Kardeşcan'ı kolay atlayan kalite safkan, bu pistte daha önce birinciliği bulunmayan Oğuzboylu'ya göre çok daha şanslı görünüyor. 

--> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

VALLEY OF FLOWERS: Hem İstanbul'da hem de sentetik pistte boy gösterdiği ilk mücadele olan Açık 2 Kızkulesi Koşusu'nda kendisinden yaşça büyük sınıf safkanları kısa süren bir mücadelenin ardından ayıran Valley Of Flowers, bugün de kaliteli rakiplerle bir araya gelecek. Özellikle pistin değişmesinden sonra şansı katlanan Valley Of Flowers, favori olmayı hak ediyor. 

CAN METE: Ben bugün burada Yavuz Reis'in Can Mete için fedailik yapacağını düşünüyorum. Önde Bilirhan'a istediği yarış yaptırmayarak Can Mete'nin düzlükteki işini kolaylaştıracaktır. Grup 1 Hatay'da da tempo istediği seviyelere çıkmayınca sonlarda ne kadar güçlü gelirse gelsin önde ya da öne yakın giden atların dinçliğinden ötürü bekleneni verememişti. Bu kez şartların daha elverişli olacağını düşündüğüm Haralar Koşusu'nda Can Mete'nin ilk grup 1 galibiyetine yakın olduğu söylenebilir. 

--> WODDBİNE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

KARAGÜLBEYİ: Geçtiğimiz yıllarda Lizardon, Duman, Özpar, Öncüpınar, Kral Artur, Zeki Dayı, Cankurtbey, Daloğlu, Mavra, Rusdamat, Makrıköy, Arifço, Sakalaydın gibi isimleri gerisinde bırakan Karagülbeyi, eski günlerini mumla aratıyor olsa da son olarak Özcan Yıldırım idaresinde katıldığı ve Karaçelik, Yoldaşhan gibi safkanların dibinde üçüncü olarak bitirdiği mücadelenin sonlarında iç kulvarda yol arayışındayken epey mesafe kaybetti ve dışa açılıp sprintine başlaması da uzun sürdü. Eğer o gün Özcan Yıldırım sağlıklı bir yarış yaptırabilseydi kazanması işten bile değildi. 

--> SİNAN SERTAÇ DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yarışan At kazandırmaya, büyümeye ve koskocaman bir aile olmaya başladı. Elbette bu durumun mimarları siz değerli yarışsever dostlarımızsınız. Bizi her ziyaret ettiğinizde vermiş olduğunuz destekler sayesinde bugünlere ulaştık ve yolumuza devam ediyoruz. Sağ olun, var olun. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

4.5.9.13.10.11.8.1
3.5.1.9.6
9.2.1.6.5.3
7.6.2
3 CANMETE // 7.1
3 KARAGÜL BEYİ BANKO

57.6 TL

TIKLA --> SERKAN YAŞAR'DAN İSTANBUL'A İKİ BANKO! 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski