20 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriKÜŞNE // CANDOİD // BOUVET: Küşne ilk koşusunu kazanırken dikkatleri üzerine çekmiş, daha sonra da birkaç iyi yarış yapıp ortadan kaybolmuştu. Geçtiğimi günlerde Girl Gone Bad ile zoru başararak G1 kazanan Keleşoğlu Ekürisi'nin safkanı yeniden İstanbul'a getirmiş olmasının da önemli bir işaret olduğunu düşünüyorum. Bugün yarın iyi bir yarış yapıp yüksek ikramiyenin önünü açmasını beklediğim Küşne'yi bugün mutlaka kuponlarımıza yazalım. Candoid ise önde tempo seven bir tay. Yavaş giden yarışlarda geriden güçlü gelse de sonunu getiremiyor. Bugün ise istediği gibi bir gidişat mümkün olacağa benziyor. Daimi jokeyi ile şanslılardan. Bouvet, zaman zaman öyle yarışlar yapıyor ki bir sonraki koşusunda karşılaştığı rakipler arasında geçilmesi imkansız gibi dursa da kazanamıyor. Mesela Derya Beşikçi üçüncülüğü sonrası performansına bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Yine de bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek potansiyeliyle kuponlardaki yerini almalı. 

FEDAİ: Grup 2 yarışta gerçekten de Vedat Abiş'in tecrübesizliğinin kurbanı oldu. Yüz yarış kazanabilirsiniz ama grup koşularda at binmek farklı bir psikoloji, ayrı bir yetenek gerektiriyor. Jokeyliğe adım atmasına az bir yarış kalan başarılı aprantinin bugün uzayan mesafede safkana daha hakim olması, doğru yerde ilerleyip uygun zamanda atak yapması gerekiyor. Bu seviye bir yarışta bütün bunların üstesinden gelebilecek yeteneğe sahip olduğunu ispatlamış bir isim olan Vedat Abiş üzerine düşeni layıkıyla yerine getirirse Fedai, bu rakipler arasında kalanı kendisi halleder. 

DİLOY: Sentetik pist performansıyla dikkat çeken Diloy'un ekürisi Delayla bugün zorlanmadan kazandı ve benim gördüğüm kadarıyla da idman pistinde Diloy'dan çok daha iyi durumdaydı. Ancak Diloy'un da bugünkü rakiplerini son iki koşusunda kaybettiklerine kıyasladığımız zaman arada ciddi bir kalite farkı olduğu görülüyor. Gökhan Kocakaya'nın bu tip favorilerle kaybetme oranının düşüklüğü de göz önünde bulundurulduğunda bu kez maidene veda etmesi beklenebilir.  

MAVRA // ULUBATUR: Her mesafede başarı ile koşan Mavra, Ulubatur'un yavaş tempoda götürmesini beklediğim mücadelede onu çok fazla kaçırmadan düzlüğe gelecektir. Düzlükte rakibinin dışına dolanıp ataklarına hız kazandırmasını beklediğim safkan, eğer öne düşüp biraz da avans alabilirse bu tempoda geriden gelmesi zor olan rakiplerine boyun eğmeyecektir. Ulubatur eğer önde istediği tempoyu yakalar ve prese maruz kalmazsa burayı bir çırpıda bitirebilir. 

GİR --> KARA KAMÇI İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

10.2.4.3.7.5.6.9.11
5 FEDAİ // 8.6.1.11
3 DİLOY BANKO
4.
3
7.2.1
4.9.3.7.2.5.1.15

34.56 TL

--> SERKAN YAŞAR İSTANBUL TAHMİNLERİ SON DAKİKA!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski