29 Ekim Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 


ANADOLU CEYLANI: Daha önce benzer grupları zorlanmadan geçen safkanın bugün yeniden bomboş kiloyla katılacağı mücadeleden birincilikle ayrılması normal sonuç olacaktır. Elbette, iyi orjinli, henüz kendini gösterememiş rakiplerinin  varlığından ötürü geniş şablonlarda yanına rakiplerini yazmak faydalı olacaktır. 

ATOMIC BLONDE: Birbirinden süratli kısraklar Kar Kız ve de Water Lily'nin tempoyu yukarılara çekmesini beklediğim kısa vadeli mücadelede daha evvelinde benzer bir koşuda İlluzyon gibi güçlü bir kısrağı geçen sprinter safkan Atomic Blonde'un usta jokeyi ile potoyu önde geçmesini bekliyorum.

SAN SEBASTIAN: Bugün sekizinci koşuda koşan Lex Tallionis'in kazandığı koşuda mücadelenin bütün yükünü çekmesine ve de mesafe kısa olmasına karşın son ana dek vazgeçmeyen San Sebastian'ın daha uygun rakipler arasında daha az kiloyla ve de daha iyi bir jokeyle katılacağı bu yarışta beyaz bayrak ayna yapma ihtimali yüksek. 

MÜBARİZ: Kazandığı son mücadelede banko olarak önerdiğimiz safkan, bizi yanıltmayarak düzlük üzerinde giriştiği çetin mücadeleden birincilikle ayrılarak rakiplerinden önce potoyu önde görmüştü. Bugün de benzer denklikte rakipler arasında koşunun en şanslı ismidir. 

->> KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİ

Daha yüksek bir ikramiye peşinde olduğumdan cazip bir bankoyla farklı bir kurgu oluşturdum. İnşallah düşündüklerim sahaya yansır ve de kasayı doldururuz. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

11.1.5.9.8.4
7 ANADOLU CEYLANI // 5.3.6
1.10.6.2.7.8
2 ATOMIC BLONDE BANKO
8.6.3
8.9.3.2.4.5

51.84 TL

->> SEZER İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski