12 Ekim Kara Kamçı Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 


ÖZ KARDAŞ

1 aydır start almıyor. Ancak öncesinde özellikle katıldığı çim koşularında gerçekten iyi sonuçlar aldı. Ankara'da iki uzun mesafeli yarışta tabelaların son sırasında yer alırken rakipleri çokta kolay değildi. Ayın altısının sonuna doğru ise Doğu illeri dışı aldığı tek birincilik bu pistte. Apranti koşusunda formda binicisi ve uygun rakiplerin arasına girmiş durumda. Koşuyu ağır kilolu Jacobin veya alttan King Of Solid ikilisinden biri alacak gibi. Fakat, birincilik mücadelesi potaya kadar sürecek. Çünkü burada denk güçte ve sprintini Özkardaş gibi sona saklayan isimlerin bolluğu bunu gösteriyor. 1 aydır start almasa da Urfa'da son olarak 1000'i 1.15, 400'ü 30 rahat sıkıştırılmadığı galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

->> ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

SUN TIME

Tabelaya yakın bitirdiği grup koşular sonrası burada katıldığı uzun mesafeli koşuda ikinci olurken rahat bir nefes alan safkan yine etkili olabileceği pist ve şartlarda start alıyor. Grupta yine süratli isimlerin bolluğu sonuca etki edecektir. Romolo, Keremeyle ve Tron gibi isimler koşunun seyrini belirleyecekler. Ancak bu isimlerin arasından en iyisi Romolo gibi duruyor. Virajı dönerse bu iki isime de fırsat tanımaz. Burada iş sprinter isimlere kalabilir. En şanslısı Sun Time. Geçtiğimiz sezon Adana çiminde koşu mesafesi galibiyeti içerisinde Romolo'yu mağlup ederken bugüne benzer tempoda yarışta oluşmuştu. O günden bu yana, daha fazla geliştiğine inandığım 800'ü 49.8, 400'ü 24.8 rahat işiyle Sun Time birinciliğe çok yakın görünüyor. 

--> YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜ LEICESTER TAHMİNLERİ

ROSITSA

Doğu illerinde gördüğü koşular sonrası iki aylık araya girdikten sonra burada hiç fena sayılmayacak performansla altıncı sırada yer almış, devamında ise 2 hafta önce Diyarbakır'da birincilik ipini göğüslemişti. Bu safkanın annesi Amira'da uzun mesafede başarılı performanslara sahip, Lady Zeplin, Mean Machine ve Almira gibi isimler ile kardeş. Bugün rakipleri denk güçte sayılır. Pistte gördüğü tek çim yarışında ise tecrübe kazandı. Urfa'da hazırlıklarına devam edip, 800'ü 56.7, 400'ü 28 rahat işiyle sürprizi gerçekleştirebilir.

->> İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN LEİCESTER TAHMİNLERİ 

AKYELE

Ankara'da son iki koşusunda yeterli koşu performanslarını sahaya yansıtan, Adana'ya getirilirken ise iki dereceli hazırlık yapan safkan bugün benim şablonda banko tercihimdir. Akın Sözen iki koşu önce Lemis ile 400 metre lüte girip potaya taraklama girdiği rakipleri yanında üçüncü olurken birlikteydi. Ankara'da 600'ü 40.2, 400'ü 26.7 rahat ve 800'ü 54.7, 400'ü 28 rahat işleriyle formunu artıran Akyele birinciliğe çok yakın görünüyor. Günün banko ismidir. 


--> SERKAN YAŞAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Hepinize teşekkür ediyor, bol şans diliyorum. 

Kara Kamçı Adana Altılı Ganyan Tahminleri 

2. NORMAL ALTILI

4.3.2
4.3.10.5.12.9.8
6.10.9.1.7
5.4
7.3.4.6
2-AKYELE

2. GENİŞ ALTILI

4.3.2.1.7
4.3.10.5.12.9.8
6.10.9.1.7.8
5.4.6
7.3.4.6.5
2-AKYELE

--> SEZER ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


1 Yorumlar

  1. Tebrikler.uzun zamandır takip ederim. Bugün fırsatım olmadı son dakikada yazdım. 5 li bulduk ama altılı 5 ye kaldı.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski