21 Ekim Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri

 

LİPSOS

Grupta her atın şansı olduğunu düşünüyorum. Nedeni ise tecrübeli isimlerin yeni ellerine geçen fırsatları geri tepmeleri. O isimlerde bugün birinciliğe ilk adımlarını ellerinden gelenin en iyisini vererek almaya çalışacaklar. Ancak hazırlıkları yeterli ve ilk startına çıkacak Lipsos'tan bugün ters sonuç çıkabilir. Annesi Firdevs kum koşularını tercih edip zaman zaman iyi sonuçlar alan isimdi. Ancak bu kısrağın anne kardeşi Last Exit ve El Nino'dur. Bu taraftan kuma daha yatkın görünsede baba kan hattından çimi yer koşar gibi. Tivoli, Lambuka ve Happy Time üçlüsü çimde iyi sonuçlar aldı. Son iki işini de 1000'i 1.04.5, 400'ü 24.7 ve 24.5 çok rahata yakın şekilde bitiren Lipsos sürprizde şans verilmesi gereken isimdir.

--> İZMİR KOŞU İSTATİSTİKLERİ

BLACKBALL

Burada Can Dadaş uzun mesafe olsa banko verilecek isim fakat,mesafeden dolayı sıkıntı yaşama ihtimali de çok yüksek. Sert tempo ile başlayıp, potaya ulaşmaya çalışacak.Ama son yarışlarında başarısız olan Blackball, bu tip koşuları ve mesafeyi iyi koşuyor. Önde tempoyu yüksake tutacak rakibinin gardı düştüğünde devreye girebilirse, 1200'i 1.18.5, 1000'i 1.04.5, 400'ü 25 rahat işiyle rakiplerinin bir adım önünde şans verilmelidir. İki ay içerisinde üç birinciliğe imza atıp formunu koruyan Dembe ve Can Dadaş ikilisi öncelikle tuttuğum isimler. 

--> İZMİR AT YARIŞI GALOPLARI

GÜVENİMSİN

İzmir'de katıldığı son iki çim koşusunda iyi sonuçları alan, kum pistteki son yarışını ölçü almadığım safkan, grupta tempoyu da belirleyecek isim. Burada Oghuzalp, ısrarcı olmaz ,ise avantajı eline alacaktır. Tersi bir gelişmede ise yine iki veya üç gidip, virajı lider dönme şansını bir daha yakalayacağını düşündüğüm Güvenimsin, uygun grupta, 5 gün aradan etkilenmez ise birinciliği alabilecek en ciddi isimdir. son koşu performansları yeterli olup formda aprantisiyle yer alacak Şehriban Hanım 1000'i 1.05, 400'ü 25 rahat işiyle, Kuvvetli sprinte sahip rakibi kazanırken bir ikinciliği bulunan Yahyahan  mesafeyi tutturabilirse ve ağır sikletle başarılı olduğuna inandığım, bugün ters sonuç almaya yakın Red Apple bu ayağa yeterli isimdir.

BOMBACAN

İzmir kumunun grupta en tecrübeli ve en çok kazanan ismi olan Bombacan mesafe ayırt etmeden yoluna çıkan engelleri bir bir aşıyor. Kilosu çok problem olmayacak. Daha üç koşu önce 63 Kg ile uzun mesafede birinciliği almıştı. Rakiplerinden Belalı Tumbul sürpriz çıkış yapmaz ise tempoyu da üstlenmesini beklediğim Bombacan, 1200'ü 1.25, 1000'i 1.10, 400'ü 27 rahat ve 27.5 rahat işleriyle günün banko ismidir. 

--> KEENELAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MABEYN

İstanbul'da kazandıktan sonra üç kötü sonuç alan, Bursa'daki son yarışında performansıyla dikkat çekip yeniden toparlanan safkan denk grupta koşacak. İzmir çim pistinde henüz üç koşu performansında iyi sonuç alamadı. Hatta rakiplerinin çok uzağında kaldı. Fakat, şuan daha iyi durumda gelip kazandığı koşu tecrübeleri ile şansızlığını kırabilir. Koşuda yavaş giderse lehine seyri birincilik ile tamamlaması yüksek Mabeyn, 800'ü 1.01.8, 400'ü- 30.5 çok rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

GİT--> KEENLAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bize destek olan, her zaman arkamızda duran; paylaşım, beğeni yapan bütün yarışsever dostlarıma teşekkür ediyorum. Her ziyaretinizde yaptığını bir tanıtım ziyaretinin bize katkısı çok büyük. Şansınız bol olsun. 

--> SİNAN SERTAÇ'TAN İZMİR'E İKİ TERS BANKO! 

Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4.2.1.5

4.9.2 // 8.6

5.3.1.2

2.4 // 1.3

10.9.4.1.2.3

1-BOMBACAN

2. ALTILI

2.4 // 1.3

10.9.4.1.2.3

1-BOMBACAN

3.2.6

4.9.8

5.10.8.2.1.11 // 3.4.6

GİR --> SERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski