12 Ekim Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri


Dün de altılıyı yakaladık ama verdiğimiz parayı zar zor geriye alabildik. İnşallah daha yüksek ikramiyeli şablonlarımız yeniden bizimle olur.

ŞEVALOĞLU: Maidenden Mehmet Akyavuz idaresinde çıkan safkan daha sonra katıldığı KV 8 yarışta düzlük üzerinde tutuk bir görüntü sergilerken dışından yanına gelen rakibini gördükten sonra vites değiştirip önlere akmaya başlamıştı. Eğer önü kapanmasaydı o gün üçüncülüğü ya da dördüncülüğü kurtarabilecek durumdaydı. Bu kez yeniden Mehmet Akyavuz'la bir araya gelecek olan kısrak, daha önce yarış kazandığı jokeyi ile bir kez daha potoyu önde geçmeye aday görünüyor. 

MALA MOJA // SUN TIME // ROMOLO: Bugünkü mücadelede tempo biraz yüksek olacağa benziyor. Bu da Sun Time ve Mala Moja ikilisine çok yarayacaktır. Son olarak Ankara'da Halis Karataş idaresinde kazanan kısrak ardından girdiği üst düzey mücadelelerde tatminkar koşular yaptı. Bugün gidişat faktörüyle ön plana çıkıyor. Sun Time da benzer şekilde ön planda olan bir başka isim. Burada öndeki tempoyu yönlendirmesini beklediğim Romolo ise bugünkü jokeyi ile yapmış olduğu çalışmaları 1000'i 1.04 çok rahat şeklinde dereceli bir işle sonlandırmıştı. Önde düşmeyecek tek at olduğuna inanıyor ve de birincilik mücadelesinin içinde görüyorum. 

TIKLA --> KOCAELİ'Yİ BULAN KARA KAMÇI'NIN AKLI ADANA'DA

AKYELE: Birçok kez kazanabileceği mücadelelerden mağlubiyetle çıkan Akyele belki de en iyi anlaştığı binicisi Akın Sözen ile bir kez daha bir araya gelmiş durumda. Yarış hayatının ilk koşusunda yaptığı 1200'ü 1.21 derecesi ile de ön plana çıkan tay, o günden bu yana geliştirdiği formu ile bu gruptan birinciliği söküp almalı. 

--> YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜ LEICESTER TAHMİNLERİ

Her gün bize destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9.2.3.7.5.1.4.6.8
4 ŞEVALOĞLU BANKO
6.9.1.11.5.4.8
7.5.4
3.6.10.9.8.4.1.5.7.2
2 AKYELE BANKO

151.2 TL

--> SEZER ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski