21 Ekim Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

 


KINGS IMPACT: Son startında inanılmaz bir sprint atarak aynaya uzanan Kings İmpact, bu koşu öncesi yaptığı 400'ü 22 şeklindeki dereceli işe yine rakiplerine gözdağı veriyor. Kilo olarak da gruptaki atlarla denk olan formda safkandan eğer önde istediği tempoyu yakalarsa bir kez daha birincilik gelebilir. Aksi durumda ise diğer bütün safkanların şansını eşit buluyorum.

REGINA LUNA: Şu ana dek izlediğim en iyi performansı Ankara'da 1600 metre mesafeli maiden yarıştaydı. Bugün de aynı mesafeye dönmüş olmasının yanı sıra son dönemin en başarılı aprantisi olan ve de jokeyliğe birkaç adımı kalan Vedat Abiş'in binmesi bütün dikkatimi Regina Luna'nın üzerine çekti. 

FAST TO FAST // ACTION: Grubun tecrübeli ismi Fast To Fast, şartlı yarışlarda elde ettiği neticelerle dikkat çeken bir tay. İyi koştuğunda ilk ikiye girmesi, kötü koştuğunda ise tabela bile yapamaması istikrarsız bir görüntü çiziyor ancak bu kez Kocakaaya'nın kantarmada olmasının performansına olumlu etkileri olacağını düşünüyorum. Action ise ikinci startında 1200 metreyi 1.12 içerisinde koşmuş olmasıyla güven veren bir başka isim. İyi ellerde hazırlanan tay, benzer bir yarış yapması durumunda buradan birincilikle ayrılabilir. 

KINGSMAN: Düşebileceği en alt seviyeye düşmüş durumda. Yarış yaşamında ilk defa şartlı 5 koşacak ve de bu seviye bir at için hem büyük şans hem de büyük talihsizlik. Hep uzun mesafe yarışları ile biliyor olsak da kısa mesafede de iyi koştuğunu Çaldıran ve de Kraliçe Elizabeth Koşularında gösteren Gazi üçüncüsü Kingsman, bu düzeyde bir yarışta yanına at yazılamayacak derecede yüksek potansiyele sahip. 

HAYALET KIZ // MELİNAM: Bugün Hayalet Kız'ın önde mücadeleyi sürükleyip düzlüğe nefesli çıkabilmesi için bütün koşullar bir araya gelmiş görünüyor. Melinam ise bir türlü kazanamasa da her koşusunda kazanan at kadar iyi koşan bir isim ve de bugün ideal mesafesine çıkmış durumda. Ben mücadelenin genel seyrinin bu iki at arasında olacağına inananlardanım.

BORANTAY: Grup 3 yarışta aradığını bulamayan Borantay, bu kez daha denk bir grupla bir araya geliyor. Bir aylık istirahat döneminde Ankara'ya getirilen ve de burada peş peşe çalışmalar yaptırılarak şehre alıştırılan safkanın 600'ü 41, 800'ü 57 şeklindeki işlerini burası için yeterli buluyorum. 

Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

2.7.4.3.6.5.1.8
7.1.4.8.5
5.1 // 6.4.3.2
3 KINGSMAN BANKO
4.9
6.1.4.8.9

64 TL

GİT--> GÜNÜN DİĞER ANKARA, İZMİR, DEAUVİLLE, KEENLAND TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski