09 Ekim Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri (828 TL)

 


LADYS SECRET // KARBELLA: Rock Of Sea, Coach ve de Çağla Çağla gibi kısa vadeli yahut grup mücadelelerde başarılı işlere imza atan atlarla anadan kardeş olan Ladys Secret, yarış hayatının ilk koşusunda kendisinden bekleneni yapıp zorlanmadan kazandı ve de ileriye dönük de ilgililerine umut verdi. Bugün de benzer bir performansla ikide iki yapabilir. Karbella'nın ilk yarışına hayran kaldığımı söylemeliyim. Yarış boyunca en gerilerde bekleyip düzlük üzerinde kuvvetli bir sprintle önlere doldurarak usta atlar gibi bir görüntü sergiledi. İkinci startında artan yarış tecrübesi ve de jokeyinin safkanı daha yakından tanımasıyla o da birinciliğin güçlü adaylarındandır. Ayrıca bu safkanın annesi Classical Music'in Hamarat, Khal Drogo ve Luminary gibi isimleri yarış pistlerine kazandıran Classical Girl ile anadan kardeş olduğunu unutmayalım. 

SAKLIKIZ: Kısa vadeli yarışta önde Aslınuray koşuyu sürüklerken en geride takip eden ve de düzlüğe de sonuncu çıkan Saklıkız, viraj dönülür dönülmez iç kulvardan ataklarına başlamıştı. O esnada Aslınuray ile arasında en az 8 boyluk bir fark vardı ve de Mehmet Salih ÇELİK, tayı hafif hafif içeriden dışarıya almaya başladı. Bu hamlesi de safkana birkaç boya mal oldu. Önü açıldığında ise sprintinin şiddetini arttıran kısrak kısa mesafede ciddi bir farkı kapatarak aynada mağlup oldu. Özet geçmem gerekirse kazanacağı yarışı basit hatalardan ötürü kaybetti. Henüz ikinci startında da sert gruptaki şartlı mücadeleden üçüncülükle ayrılan Saklıkız, bu kez daha zayıf rakiplerinin arasında Müslüm Çelik idaresinde maidene veda edecektir.

AEGEAN FINALE // SİGOŞ: Aegean Finale, şu anda piyasadaki en iyi iki yaşlı İngiliz atı gibi duruyor. İlk günden bu yana yalnızca bir kez geçildi ve de son üç koşusunda geçilmedik rakip bırakmadı. Hazırlıklarını Bursa'da tamamlayan safkan, birkaç gün önce  yüksek rakıma alışması için Ankara'ya getirildi ve de burada da bir kısa işe imza attı. Sigoş ise bu koşuda benim ilgimi en çok çeken ikinci safkan. Son startında Mystic Power'a geçilmiş olsa da o gün Ahmet Çelik'in rakibini küçümsemesinin bedelini ödediğini düşünüyorum. Bu kez daha ciddiye alacağı bu yarışta Aegean Finale'nin en sert rakibi olacaktır. 

OSMAN BEY: Yarış hayatına başladığı günden bu yana sürekli aşama içerisinde olan ve de iki koşu öncesinde Spencer'a aynada kaybeden Osman Bey'in bugün rövanşı alacağına inanıyorum. O gün içeriden gelmesinin dezavantaj teşkil ettiğini düşündüğüm safkan, bir sonraki koşusunda adeta tutarak kazanırken bu koşu için fazlasıyla güven verdi. Gökhan Kocakaya idaresinde katılacağı bu mücadelede Spencer'ın birincilik serisini bozmasını bekliyorum. 

Bundan böyle Yarışan At'ta her gün düzenli olarak tahminlerimizi sizlerle buluşturacağız. Sizlerden tek beklentimiz ise sesimizin daha gür çıkması, daha kaliteli hizmet verebilmemiz için bizlere destek olmanız. Bunu gerçekleştirmek için de cebinizden bir kuruş çıkmasına gerek yok. Tahminlerimizi paylaşın, bizi yakınlarınıza önerin ve de sitemizin gelişmesi için desteğinizi verin yeter. Herkese bol şans diliyorum. 

->KARA KAMÇI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-

Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.4.5.3.1.6
2.5.1.3
1 SAKLI KIZ BANKO
5.3.2.7.6
7.1.4.9.5.6.8
3.1

134.4 TL

ALTILI GANYAN 250 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 

2. ALTILI

5.3.2.7.6
7.1.4.9.5.6.8
3.1
6 OSMANBEY BANKO
8.2.3.6
8.5.6.9.10.2.11

156.8 TL

ALTILI GANYAN 578 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 

->İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN YORK TAHMİNLERİ<-

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski