11 Ekim Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahmini (TUTTU)
BABA BEDO: Hem idman pistinde en çok beğendiğim hem de en iyi orjine sahip olduğunu düşündüğüm safkan: Baba Bedo. Annesi Savurlu; kısa ve de orta mesafeli çim pist yarışlarında oldukça başarılı olan bir kısraktı. Ayrıca iki yaşlılığı da çok iyi geçti. Baba Bedo'nun kısrak babası olan Clodovil'in aynı zamanda Akgün ve de Siyah İnci gibi isimlerin de aynı yerden kan hattına dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Bu açıdan bakıldığında iyi bir kumaşa sahip olan Baba Bedo'nun yarış hayatının ilk koşusunda birincilikle tanışması beklenebilir.

OZGAN: Bugün oldukça uygun rakipler arasında piste çıkacak olan güçlü safkan, son startında Dostbağı'na geçilirken kazanmaya pek istekli olmadığı, daha çok ikinciliğe koştuğu barizdi. Çünkü orada kazansaydı şartı dolacaktı ve de bugün buraya kaydını yapamayacaktı. Ben o kötü performansını böyle değerlendirdim. Ayrıca ilk beş yarışının dördünde birincilik ipini göğüslediği çim piste dönmüş olması da Ozgan'ın bugün bu zayıf rakiplerinden epey sıyrılmasına sebebiyet veriyor. 

->WOLVERHAMPTON AT YARIŞI TAHMİNLERİ

KAYABERT // ACIDİLLİ FATİH: Toparlanıp iyi koşmaya başlayan Kayabert'in daha önceki senelerde daha güçlü rakiplerini gerisinde bıraktığını unutmamak gerek. Bugün mesafe biraz uzun olsa da kendisini yakından tanıyan jokeyinin nefesini iyi ayarlayarak safkanı potoya atabileceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz yıllarda çok daha sert gruplarda başarılı koşularına tanıklık ettiğimiz Acıdilli Fatih, son birkaç yarıştır yeniden toparlandığını ve de kazanacak kıvamda olduğunu göstermesiyle ön sıralardaki yerini hak ediyor. 

ZORRO: İdman pistinde çok beğendiğim isimlerden bir diğeri de Zorro. Annesi Barbie Baby; Bikini, Golden Hoof gibi safkanlarla anneden kardeş. Çim piste yatkın orjiniyle dikkat çeken tayın yeterli hazırlıklarıyla bugün buradan birincilik çıkarma imkanı var. 

TIKLA -> SEZER BURSA TAHMİNLERİ

MUNNINGS SONG: Şu ana dek sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Munnings Song, son koşusunda iyi yer tutamamasının kurbanı oldu. Sonlarda düzgün aksiyonlarla önlere iyi doldurmasına rağmen tabiri caizse atı alan Üsküdar'ı geçmişti. Bugün daha ideal mesafede Mustafa Çiçek'in daha kontrollü idare ederek safkanı potoya atabileceğini düşünüyorum.

TIKLA-> GİZLİ EKÜRİ'DEN BURSA'YA BOMBA BANKO!

Bizlere R-EK-AL-M konusunda verdiğiniz ve vereceğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun.

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahmini

1. ALTILI

1.8.3
2.1.5.3.4
1.7
7.9.6.5.3.11.4.1
8.5.2.11.9.4.7.10
1 OZGAN BANKO

153.6 TL

2. ALTILI

7.9.6.5.3.11.4.1
8.5.2.11.9.4.7.10
1 OZGAN BANKO
4.
1.3.6.5
6.3.5.1.8.4
4 MUNNINGS SONG BANKO

153.6 TL

TIKLA -> KARA KAMÇI BURSA TAHMİNLERİ

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski