15 Ekim Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 


KAR KIZ: Önde giden Azmantor, Ateşin Kanatları gibi isimler burada koşuyor olsa da bomboş, bilinen güç ve de kalitesine ilaveten idman pistindeki harika görüntüsüyle Kar Kız, çıktığı gibi bitirebileceği bir mücadele bulmuşa benziyor. Eğer istediği yarışı yapamaz ve de tempoyu da veremezse muhtemelen önde üçlü bir grubun yüksek tempoda sürüklenen mücadelesini izleyeceğiz ki ben böyle bir senaryoda hazır gördüğüm Full Throttle'dan çok etkili bir sprint bekliyorum. 

ACT OF GOLD: Şimdiye dek geçildiği neredeyse bütün safkanlar yarış kazandı. Hatta maiden koşuda ikincilikte kaldığında potoyu önde geçen Mystic Power hemen arkasından A2 yarış kazanmış, G2 Kraliçe Elizabeth'de de üçüncü olmuştu. Bugün öyle bir grupla karşılaşıyor ki eğer kötü koşarsa kimin kazanacağını kestirmek gerçekten çok zor. Bu sebepten, kalite olarak üstün olduğuna inandığım bu grupta Act Of Gold'u banko olarak değerlendireceğim.

LUMINARY // ALİHAN // ÇİRÇUZ: Kısa mesafede çok harika yarışlar yapan ve de son dönemde sınıf atlayan Luminary ile 1000 - 1200 metre arası koştuğu yarışlarda yalnızca bir kez geçilip ikincilikte kalan Alihan, evvelki ayın sonlarında Grup 1 Sürat Koşusu'nda bir araya gelmiş ve de Alihan rakibine sonlarda bariz bir üstünlük kurmuştu. Fakat bu kez mesafenin 200 metre daha uzaması, Luminary'nin daha hafif tempoda sürükleyip sonlarda direnebileceği anlamına geliyor. Elbette Luminescence, Beklenen gibi ayağına çabuk isimler de var fakat onların Luminary'den liderliği alabileceğini sanmıyorum. Eğer çok ısrar eden olursa tempo inanılmaz yükselir ve de bu durum Çirçuz gibi sonlarda güçlü gelebilen bir safkana çok yarar.

--> KEENLAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ

FARANELLİ // BAŞPARMAK // ÖZGÜRHAN: Daha evvelinde daha sert gruplarla karşılaşan Faraelli, son yarışında yine sert grupla mücadele etti ve de düzlüğe dolu kantarma çıktığı yarışın sonlarında jokeyi yeterince etkili binemeyince az farkla dördüncülükte kalmıştı. İyi bir orjine sahip olsa da bugüne dek kan hattının hakkını veremeyen Başparmak'ın son ikinciliği çok etkileyiciydi. Özgürhan da geç başladığı kariyerinin daha ikinci startında bu tip rakipler arasında yaptığı üçüncülük sonrası inişli çıkışlı bir grafik sergilese de toparlandığını gösterdiği son ikinciliği ile burada söz sahibi olabilecek isimler arasında. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

6.10.8.4.1.2
7 KAR KIZ // 5
4 ACT OF GOD BANKO
6.1.5
2.6.8.5.3.1.7.4
9.2.5.3.1.4.6.8

92.16 TL

TIKLA --> KARA KAMÇI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski