17 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahmini

 PEEKABOO: Pist ayırt etmiyor olsa da sentetikte çime göre daha etkili koşan Peekaboo, Grup 2 Marmara Koşusu'ndaki son beşinciliğinde Vernazza ve de Romolo gibi iki kaliteli, güçlü, formda rakibiyle üçüncülük mücadelesine girişmişti. O gün 10 salise farkla kaybettiği Vernazza, evvelki günlerde A 3 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu kazandı. Aynı yarışın ikincisi Yamanlarbeyi ise bir sonraki mücadelesinde Grup1 Byerley Turk'te Long Runner'ı geçti. Bu kadar sert rakipler arasında elde ettiği o beşinciliği çok kıymetli bulduğum Peekaboo, tam da lehine gidişatta katılacağı bu koşudan birincilikle ayrılmasını beklediğim safkandır. 

COUNTESS: Koşunun sentetik piste alınmış olmasının en çok da Countess'e yaradığını düşünüyorum. İdman pistinde de çok canlı ve de istekli görünen tay, 1000'i 1.02 ve de 800'ü 50 çalışmalarında durumunun iyi olduğu sinyallerini veriyor. Sentetik pistte A 3 kazanan, Sait Akson dördüncüsü Run And Win'le ana baba bir kardeş olan KIZIL PENÇE, ilk startında iyi grupta ikinci olan DONT FORGET, favorimin öncelikli rakipleridir.

--> İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

KERVANTAY // KARDEŞCAN // KARA MUSTAFA: TSK'da Bildenhan, Aypars ikilisi önde gitmiş ve Oğuzboylu işi bitirmişti. Ancak bugünkü senaryo biraz daha farklı olacağa benziyor. Çünkü o gün Bildenhan sadece öndeydi, hiçbir varlık gösteremedi ki Aypars düzlüğe nefesli çıkıp o grupta ikinciliği kurtarabildi. Bu defa Oğlum Serkan da senaryoya dahil oldu. Ayrıca Kumma da öne yakın koşmasını beklediğim bir isim. Eğer Aypars, geçen defa ki gibi öndeki tempoyu yükseltecek hamlelerde bulunursa ve Oğlum Serkan da vazgeçmezse sonlarda geriden gelecek KERVANTAY, KARDEŞCAN ikilisinin yanı sıra orta grupta takip etmesini beklediğim ve de bugün Halis Karataş tercihi ile piste çıkacak olan KARA MUSTAFA çok etkili olacaktır.

VALLEY OF FLOWERS: Bu yarış çim pistte olsaydı kafamda bambaşka bir isim vardı fakat Açık 2 Kızkulesi'nde üst düzey kısrakları gerisinde bırakan Valley Of Flowers'ın sentetik performansını çok beğendim. O sınıftaki atları kısa mesafede geçip ayırmak az iş değil. Ben sonucun bugün de değişeceğini sanmıyorum ve de yine sert rakiplerle karşılaşacak olan Valley Of Flowers'dan birincilik bekliyorum.

--> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

CANMETE // BALIKÇI KRAL // TORAMAN KAYA: Tamerinoğlu taylarını sentetikte beğenmiyor ve de eksik buluyor olsam da Canmete henüz 3 yaşlılığında kazandığı yarışla benim beğenimi kazandı. Şimdiye dek iki defa grup mücadele kazanan ve de Grup 1 Hatay Koşusu'nda üçüncülük elde eden safkan, bu grupta en şanslı bulduğum isim. Daha kendini ispat edememiş olsa da kaliteli bir safkan olduğunu belli eden performanslar sergileyen Balıkçı Kral ve de İzmir'de kazandığı koşuda ben daha üst sınıfın atıyım diyen Toraman Kaya üçlüsü ön planda tuttuğum isimler.

--> WODDBİNE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Değerli arkadaşlar yıllardır ücretsiz paylaşım yapan ve bu yolundan hiçbir koşul altında dönmeyen sitemizin yayın hayatına devamlılığı, yenilenmesi ve de güçlenmesi adına vermiş olduğunuz destekler bizim çok önemli. Katkılarınız için teşekkür ediyor, bol şans diliyorum.

TIKLA --> GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahmini

4 PEEKABOO BANKO
9.5.3 // 6.4.1.10
9.2.1 // 5.6
7 VALLEY OF FLOWERS BANKO
3.1.7 // 4.2.6
9.3.12.16.1.7.6.2

17.28 TL // 134.4 TL

--> SİNAN SERTAÇ DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski