08 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı TahminleriEGENİN ASLANI: Bu mesafede katıldığı dört yarışta da ikiliden düşmeyip ikisini kazanan ve bugün de baştan sona tempoyu belirleyebileceği bir koşu bulan Egenin Aslanı, beyaz bayrak ayna yapmaya oldukça yakın duruyor. Bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum. Hata yapar, erken yorulursa Özcan Yıldırım'ın uzun zamandır kazanmayı beklediği Afacan'ın affedeceğini sanmam.

GÖZDESULTAN: Şimdiye dek katıldığı dört yarışın üçünü kazanırken mağlup olduğu tek mücadelede Tekaşkım gibi güçlü bir dişiye geçilen Gözde Sultan, her koşusunda bir öncekinden daha iyi performans sergileyen bir kısrak. Bugünkü rakiplerinin dişli olduğunu düşünsem de Ankara'daki dereceli işleriyle bana güven veriyor. 

LONG RUNNER // YAMANLAR BEYİ: Long Runner çok uzun zaman sonra farklı bir jokeyle piste çıkıyor. Son koşusunda ekürisine geçilmişti ve Yamanlarbeyi'ne az farkla da olsa üstünlük kurmayı başarmıştı. Bugün Yamanlarbeyi'nde Gökhan Kocakaya var. Long Runner'ı en iyi tanıyan ve nasıl geçebileceğini bilen tek binici olduğunu söyleyebiliriz. Elbette Long Runner'a da Halis Karataş biniyor. İki başarılı jokeyin iki güçlü safkanla girişeceği zevkli mücadeleye Sharpa, Uğurtay ve Cagner de dahil olmaya çalışacaktır. 

BELLA AMOURA: Hazırlıklarını Bursa'da sürdüren Bella Amoura, kariyerinin ilk koşusunda start verilir verilmez öne düşüp rakiplerine göz açtırmamıştı. O günkü gösterişli birinciliğinde iyi de derece çıkartan safkan Kurtel Ekürisi'nin ülkemize kazandırdığı yeni bir kan hattı olmasıyla da dikkat çekiyor. 

Bundan böyle tahminlerime Yarışan At'ta devam edeceğim. Sizlerin de bizleri destekleyeceğinden hiç şüphemiz yok. Şansınız bol olsun.

->KARA KAMÇI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.2.1.3.5.6
1.2.6.3.4
3 EGENİN ASLANI // 1
2 GÖZDESULTAN BANKO
1.6.2.7.14.11.10
2.5.3.8.6

84 TL

2. ALTILI

2 GÖZDESULTAN BANKO
1.6.2.7.14.11.10
2.5.3.8.6
6 BELLA AMOURA // 2.1
7.2.5.9.3
4.7.6.5

56 TL

->GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ<-

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski