07 Ekim Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri


ÖZBİLDEN

Tempo çok düşük kalacak abilerim. Çünkü Oğlum Ahmet dışında önde gidecek bir at yok. Özbilden'in aprantisinin iyi yer tutması, sprintini de çok çok iyi ayarlaması lazım. Burada ona rakip olabilecek bir at yok. En geride beklemez, öndekilere fazla avans vermezse dişilerin arasından rahat sıyrılır. 

LİRİOPE

Smryna Storm liderliği alır, Liriope onun ensesinde ilerlerken Gray Runner da arkalarında konumlanır. Bunların gerisinde Deli Vahşi, Very Special sürüklenir. Liriope'un Smyrna'ya nefes aldıracağını sanmam. Düzlüğe gelinmeden onu atlayacaktır. Düzlüğe de avanslı çıkacaktır. Hemen peşine takılacak olan Gray Runner'la dışarıdan gelecek olan Deli Vahşi sonlarda çok kuvvetli gelirken Very Special de bunlara katılmaya çalışır. Bana kalırsa Liriope, aldığı avansı iyi kullanıp burayı kopartır ama geniş oyunlarda risk de alamam doğurusu. 

ROCK KINGDOM

Geçen defa grup zayıftı, çıktı bitirdi. Bu defa Allöşşş var, Long Field var, Arslanhan var, Travaldo var. Ön taraf cadı kazanı olur. Rock Kingdom bu defa hiç o topa girmez. Ön grubun arkasına yatar, düzlükte iç bariyere yaslanır, buradan yapacağı ataklarla da rakiplerinden sıyrılır. Bu orjinin hakkı budur abilerim. 

->KARA KAMÇI ANKARA TAHMİNLERİ<-

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.3.8
5 ÖZBİLDEN BANKO
3 LIRIOPE // 2.6.5
2.6.4.3.10.1.5.8
9.8.2.5.6
6.4.7.1

38.4 TL

2. ALTILI

2.6.4.3.10.1.5.8
9.8.2.5.6
6.4.7.1
2.3.6 // 1.7
2.1
9 ROCK KINGDOM BANKO

76.8 TL

->SEZER ANKARA TAHMİNLERİ<-

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski