14 Ekim Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri (255 TL TUTTU)

 OSMAN BABA

Start verilir verilmez liderliği alır. Arkasında Storm Falcon ilerlerken onun da peşine Hakk Hanı, Taluzek takılırken hemen diplerin de Lakers ve Baba Oktay olur. Arkalarında Mi Majör ilerler. Düzlüğe çıkıldığında Storm Falcon önlere doğru hamlesini yapar. Gerideki grup da yavaş yavaş öne gelir. Osman Baba önde, rakipleri arkada olacak şekilde mücadele devam eder. Yakalabilen olur mu göreceğiz abilerim ama Osman Baba sonuna kadar canını dişine takıp geriden gelenlere direnecektir. 

KÖÇEK

Uzunda iki birincilik yaptıktan sonra kısada bir sürü seri atın arasında kalmasına rağmen direndikçe direndi ve az farkla kaybetti. Bugün öyle sağını solunu saracak kaçak atlar yok. Çıkar bitirmek için elinden geleni yapar. Sonlarda geriden fişek gibi gelen Dizdarım'la Taçser'e dayanabildiği kadar dayanır. Ama bende Saadettin abim onu potoya atar.

TRACTOR

Bugün yarış yavaş gidecek. Ardaşah önde istediği gibi sürüklerken onu Vernazza ile Kingsman, Mister Görkem takip edecek. onların hemen dibinde Tractor, sağrısında Lord Of Game derken Uğurbey ve Zafer Ateşi en geri bekleyecek. Halis Karataş abim her zamanki ustalığıyla tam viraja çıkılırken önlere gelip liderliği almak isteyecek ama içinde de Vernazza olacak. İkisi gruptan ayrılıp önde kapışırken geriden saldıranların hiçbiri onları yakalayamayacak. Potoya beraber girerler ama Halis abim profesyonelliğiyle aynanın tam önünde işi bitirir. 

--> İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN BRİGHTON TAHMİNLERİ

YEK TO RENK

Bir yanda King Falcon, öbür yanda Man Of Heart start verilir verilmez önlere yağ gibi akıp koşuyu süratlendirirler. Bunların arkasında Yek To Renk, Endless Seas, onların gerisinde de Neurosurgeon'la Angel Of Lucky bekler. Arslanhan da kendine yarış içinde bir yer tutar. Düzlüğe gelindiğinde öndeki iki atı temposun yavaş yavaş düşerken Endless Seas öne hamlesini gerçekleştirir. Bunu gören Yek To Renk de ataklarına başlar. Gerilerden Angel Of Lucky, Neurosurgeon ikilisi de hücumuna başlar. Ama Yek To Renk az farkla öndedir ve fotoya kadar da hiçbir rakibi bunu değiştiremez abilerim. 

Desteğinizi hissediyorum abilerim sağ olun, var olun. Şansınız bol olsun.

--> SEZER İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.8.11.9.5
4.2.7.1.6
4 OSMAN BABA BANKO
3 KÖÇEK // 2
8.4.6.1.2.5.11
8.7.2.4.6.1

84 TL

ALTILI GANYAN 255 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2. ALTILI

8.4.6.1.2.5.11
8.7.2.4.6.1
5.10.9.4.7.3
8 TRACTOR // 6
2 YEK TO RENK BANKO

2.1.3.4.10

100.8 TL

--> KARA KAMÇI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski