13 Ekim Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

 


HAWAI STORM

İşte bugün benim geçilmezim. Son iki koşusunda da çok güzel sprintlerle önlere bindirip iyi dereceler çıkarttı. Bugün üstünde usta abim Ferit Yardımcı var. Doğu'nun Kralı, Batı'nın Prensi'dir o. Çorba atların önde birbirini yemesini bekliyorum. Hepsi öne düşüp tabeladan yer tutmak için çabalayacaklar. Ferit abim de rahat rahat ortalarda bekleyecek. Düzlüğe çıkıldığında önce bindirecek, sonra da hepsini indirecek. Çok kolay kazanmasını bekliyorum çok. 

ÖZÜMTURAÇ - CLASS 

Bir yandan Hızlıysan Yakala, öte yandan da Supernatural ön tarafa doldurur. Yarış boyunca da birbirlerine huzursuzluk verirler. Son yarışında çok iyi derece çıkartan Özümturaç'la Ankara'dan gelen Class  da sinsice arkalarında beklerler. Düzlükte çetin bir mücadele olur. Eğer son koşusundaki gibi giderse Özümturaç galip ayrılabilir. Koşsun göreceğiz abilerim. 

HARUN BABA

Lord'un, Adaletli Kasırga'nın, Beton Ayak'ın arkasına yatar. Ne onları kaçırır ne de öne zıplar. Düzlüğe gelindiğinde de üçünü sıyırıp öne düşer diye düşünüyorum abilerim. Yarış görüp pisti tanıdıktan sonra çok başka koşacaktır. 

Sayfamdan çıkmadan önce bana bir destek atın abilerim. Şansınız bol olsun. Sağ olun, var olun. 

Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

6.7.1.9.2
6 HAVAI STORM BANKO
1.3.10.5.6
7.6.3.1.8.5
2 HARUN BABA // 5.4
6.9.12.4.8

54 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski