21 Ekim Sinan Sertaç İzmir Altılı Tahminleri

 ASLANSOYLU

Koşu başlar başlamaz Bombacan öne dolduracak, hemen peşine de Belalı Tumbul takılacak. Arkalarında iki soylu olacak: Aslansoylu, Atiksoylu. Yarış böyle giderken Hızlı Asiye de geride dinlene dinlene ilerleyip anı kollayacak. Düzlüğe gelindiğinde öndeki Bombacan - Belalı Tumbul didişmesinin galibi onların dışına dolanan Aslansoylu olacak. Atiksoylu da onun peşine takılacak. İçlerindeki Bombacan mücadeleyi bırakmazken geriden de Hızlı Asiye'nin hücumları başlayacak. Son metreleri kıran kırana geçecek olsa da Aslansoylu yarışın bu metrelerinde rakiplerine hakimiyetini kabul ettirecektir abilerim. 

MATRIX

Start verilir koşu başlar, Mia San Mia liderliği alıp öne düşer. Farkı biraz açmak istese de War Plave onu rahat bırakmaz. Tempo da haliyle yüksek olur abilerim. Diğer atlar arkalarına sıralanırken içlerinden biri pusuya yatmış beklemektedir. Barış Kurdu gibi usta bir jokeyin kontrolünde Matrix son 200 metreye kadar sinsice yerini korur. Öne düşenler, onları geçmeye çalışanlar derken Matrix dış kulvardan, Dulad iç kulvardan kopar gelir. Son 50 metre ikisinin kana kan kapışmasına sahne olurken son kılıç darbesi Matrix'ten gelir. 

Bu programda en güvendiğim Barış Kurdu abim. Ustalığını konuşturup iki bankomu da getirecektir. Ellerinden öpüyorum, sağ olsun. Siz de sağ olun, var olun abilerim. Destek olun, arkamızda durun yeter. Şansınız bol olsun. 

Sinan Sertaç İzmir Altılı Tahminleri

2. ALTILI

2.4.5.1.6.3.10.11
4.10.6.3.12
3 ASLANSOYLU // 2
6 MATRİX BANKO
2.8.3.6.9.1
5.1.11.8.9

96 TL

GİT --> KARA KAMÇI VE SERKAN YAŞAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski