12 Ekim Yabancı Yarış Profesörü Leicester At Yarışı TahminleriPORSCHE CAVALİER // BENEFİT: Porsche Cavalier, Salisbury'deki Group 3 Dick Poole'da sadece 1,5 boy fark yedi. William Buick'le ilk defa koşacak olan safkan, aynı yarışı tekrarlaması durumunda kazanır. Yarış hayatının ilk koşusunda Wolverhampton Tapeta pistte çok sürpriz bir sonuç gerçekleştiren Benefit için de grubun ideal olduğu söylenebilir. 

GILBERT: Geçen hafta Brigthon'da ilk handikap denemesini gerçekleştirdi ve üçüncülüğüyle aradığını bulduğunu gösterdi. Orjin olarak bu mesafeleri daha iyi koşmasını bekliyorum.

--> LEICESTER JOKEY/ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

MAYSONG: Oldukça zayıf guruba gelen safkanın üzerinde de William Buick gibi bir usta bulunuyor. Bütün şartların bir araya geldiği bu koşudan birinciliği koparacaktır. Uzun ara sonrasında bir kez daha kazanarak ikinci birinciliğine ulaşmaya çok yakın. 

TOMFRE // ASAD // MILTOWN STAR: Tomfre, 10 gün önce Ascot'ta 64 bin euro ikramiyeli handikap koşuda yaptığı beşincilikle benim burada ön planda tuttuğum atlardan biri. İlk kez takacağı kapalı gözlüğün de faydalı olmasını bekliyorum. Asad'ın Ayr hipodromunda beyaz bayrak ayna denediği ikinciliğinde çok beğendiğimi söyleyebilirim. Aynı yarışı tekrarlarsa bu kez kazanabilir. 

--> LEICESTER ERKEN BAHİS ORANLARI

FUTURE KING: Godolphin'in iyi kumaşlı atlarından biri. Geçen yıl Newcastle'da kazandığı yarışın akabinde bir yıl arası var. Bu süre zarfında iğdiş operasyonu geçiren safkanın usta ekürinin ellerinde bu koşuya çok iyi hazırlandığı ve daha iyi koşmasının beklenmesi gerektiği malum. Kazandığı koşuyu önlerde kabullenip beyaz bayrak ayna yaparken potoya kendinden emin fulelerle süzüldü. Dün Godolphin'in 1 yıl ara veren tayı kazansa bugün banko önerecektim ama daha temkinliyim.

Yabancı Yarış Profesörü Leicester At Yarışı Tahminleri

5.2.6.3
8.3.10.7.1
3 MAYSONG BANKO
1.10.8.4.9.3
2.8.16.3.17.12.1.7
1 FUTURE KING // 12.6

57.6 TL

--> İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN LEICESTER TAHMİNLERİ.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski