01 Kasım Yabancı Yarış Profesörü Kempton At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 

MISS MARBLE: Bir yıl önce kasım ayında bu pistte koştuğu ilk yarışında ikinci olup bir yıl sonra Chelmsford'da kolay kazandığı yarışla dikkat çekti. İyi ellerde hazırlanan safkanın bugün yeni koşan isimler arasında ilgi çeken iki rakibi olsa da küçük kuponlarda tek atılabilecek kadar iyi durumda olduğu görünüyor. 

TANGLE WORDS: Geçirdiği iğdiş operasyonunun ardından dilbağı da çıkartılan safkan, Godolphin Ekürisi'nin bir tayı. Birçok grup koşu galibi Fanny Logan ile anneden kardeş olan Tangle Words'un bir Dubawi temsilcisi olması da bugün için önemli. Çünkü gözlemlediğim kadarıyla Dubawiler kumda daha iyi koşuyorlar. İlk iki yarışına çimde ve sert gruplarda katılan Tangle Words, gün içerisinde de oranını 10'dan 1,35'e düşürerek favori konumuna yükseldi. İngiltere'de bu tarz atların kazanma oranı çok yüksek olduğundan ben de banko yazacağım. 

HAMISH: Kempton'da kazandığı Grup 3 koşudan sonra Ascot'ta sınıf atlar arasında dördüncülük elde ettiği Grup 2 mücadeleyle ne kadar formda olduğunu gösterdi. William Haggas gibi usta bir antrenörün elinden çıkan safkanı bugün daha elverişli rakipleriyle koşacak olmasından ötürü kazanmaya yakın görüyorum.

Yabancı Yarış Profesörü İngiltere Kempton Altılı Tahminleri

1 MISS MARBLE // 11.12

8.6.5.11.7.1.3.2.10

11 TANGLE WORDS BANKO

1 HAMISH // 8.4.6

4.1.2.9.7.5

2.10.9.6.4.1.7.5


25.92 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski