02 Kasım Yabancı Yarış Profesörü Philidelphia At Yarışı Tahminleri

 

HORNY TALE: Süratli safkan, bu yıl koştuğu 8 yarıştan çıkardığı beş birincilikle burada ön plana çıkıyor. Grup içerisinde benzer tempolarda koşan bir rakibi olmadığı hesaba katılırsa kendi temposunda götüreceği yarışın sonlarında direnme ihtimali çok yüksek. Alternatif tek yazılabilir.

ANGELESENDEAVOUR // BERKS//DADASHEV: Burada daha önce Maiden Special Weight koşup ilk kez Claminge çıkacak olan Angelesendeavour ile Dadashev ikilisinin yanı sıra hazırlıklarını çok beğendiğim Berks'in küçük oyunlara yeterli olacağı düşüncesindeyim. 

AKNA: Bu koşuya 1000 metrelik galoplarla hazırlanan Makeajoyfullnoise'(KOŞMAZ)ın verdiği aranın etkilerini asgari düzeyde göreceğini düşünüyorum. Usta jokeyi Paco Lopez'le burada ilk şansa sahip. Akna ise denk güçte bir safkan olmasının yanı sıra grubun da en süratli ismi. Kısa mesafeli yarışı bir çırpıda bitirebilir.

FROSTED ANGEL//ROSE A HOLIDAY: Grubun kalite atlarından Frosted Angel, bugünkü erken bahis oranlarında biraz geri planda kalmış. İlk kez koşacağı pistte  çıktığı gibi bitirebilecek kapasitede. Saratoga'dan Finger Lakes'e geçip ayağının tozuyla kazandıktan sonra Parx'a getirilen Frosted Angel da günün dikkat çeken atlarından bir diğeri. Fakat yine de grubun denkliği göz önünde tutulup çok at yazılmalı.

STAY HYDRATED: Yarışa tempo anlamında baktığımızda antrenör Penny Pearce'ın buraya kayıt yaptırdığı bir diğer at olan Pylon'un ön tarafı karıştırmasını, Stay Hydrated'ın da etkili sprintiyle sonuca gitmesini beklemek yanlış olmaz. Öncelikli olarak kuponlarımıza işaretleyip diğer kalite atlarla kuponumuzu güçlendirelim. 

BRONZED: Çok daha üst düzey yarışlardan gelen, uzun bir ara verip iki yarış gören Bronzed'dan çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. Usta jokeyi Ruben Silvera'nın da binmiş olması bana bir başka güven veriyor. 

Yabancı Yarış Profesörü Philadelphia At Yarışı Tahminleri

5 THORNY TALE // 6.4.2

7.3.1.4

6.3.5.7.(1) 

2.3.8.10.5.6

5.1.8.7.2

2 BRONZED BANKO

36 TL // 144 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski