03 Kasım Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsınız abilerim, bugün iyi misiniz? Sağlığınız, sıhhatiniz yerinde mi? Nalkapon Dayı'mın bana hayatta öğrettiği en önemli şeylerden biri bu: Her zaman sizin hâlinizi, durumunuzu sorup başlamak. Onun yakınında yöresinde olmak benim için büyük şeref, onu tanımak büyük gurur. İyi ki varsın Dayı, dün bana PINA COLADA'yla iyi bir ders verdin. Sağ ol, var ol. 

->> ELAZIĞ AT YARIŞI GALOPLARI TIKLA

Bugün üçüncü ayakta iyi çıkan, hızlı kaçan, nefesini idareli kullanan kazanır. MY ROYAL SUN da gördüğü o iki yarıştan sonra artık nefeslendi abilerim. Tam mesafesinde bir nefeste bitirirse kimse şaşırmasın. Bana göre iki rakibi var. THE PERFECT SHOW ilki. İkisi arka grubu ayırıp sonlarda kana kan bir mücadelenin içine de girebilirler. Fakat bu Kahraman Ekürisi de boş duracağa benzemiyor. SULTAN REEDS, onları sona kadar takip edebilir, sonda bindirebilir. Küçük kuponlardaki bankomuz My Royal Sun olacak abilerim. 

Hemen sonraki koşu bence iki at arasında geçer. Bunlardan ilki Bahçe. Yine Necmi abim biniyor. Bir yıl sonra koştuğu yarışlarla eski gücüne kavuştu. Burada birkaç yarış kazanır, sonra da doğru Adana'ya, Ankara'ya. Ekürili BİRMART'ı da es geçemem doğrusu. Bahçe kötü koşarsa ikisinden biri noktayı koyar. Aman dikkat abilerim. 

->> MAHONİNG VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA

ARDERN de artık kazansın. Necmi abim çok uzattı bu işi. Hep sona kadar gelip dama diyor. Azıcık idareli gitse kimse onu yakalayamayacak ama o tam gaz ilerliyor. Bugün de hep şanslı atlara binmiş. En az iki birincilik bekliyorum. Ardern de en güvendiğim. 

Sonda çok formda atlar olsa da abilerim benim ilk atım YÜCEL. Ankara'daki ilk yarışını hatırlayın... Onu burada tekrar ederse burada üst üste kazanan formda atlar arkasında nal toplar, bunu dikkate alın bence. 

İlk iki ayakta kıyamet kopacak gibi abilerim. Son ayakta da size söylediğim Yücel gelmezse ortalık karışır. Bizi destekleyen ellerinizden öperim, şansını bol olsun.


Sinan Sertaç Elazığ At Yarışı Tahminleri

3.2.8.9.4.6.1.7.5.10

5.2.10.11.3.1.4.7.8

3 MY ROYAL SUN // 7.8

7.1 

6 ARDERN BANKO

11.3.9.1.4.2.8.5

86.4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski