03 Kasım Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


ÖZGÜRHAN: Kariyerine geç başlayan ancak kısa sürede adapte olup iyi yarışlar yapan Özgürhan, şimdiye dek derece yaptığı yarışlarda bu ve de benzeri gruplarda koşup üstün performans sergilemişti. Bugün pistin kuma dönmüş olmasıyla şansının katlandığına inandığım safkanın boş kilosu ve de başarılı jokeyiyle kazanmaya yakın olduğuna inanıyorum. 

->> İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI TIKLA

STRAWBERRY GIRL: Maidenden çıktıktan sonra her koşusunda üzerine ekleyerek ilerleyen ve de son olarak 1500 metre mesafede Çıksalın, Uludaz gibi rakiplerini son metrelerde avlayan kısrak, bu kez de dişine göre grupta ön planda. 

->> SEZER İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA

AZMANTOR: Bugün kilosu ağır olsa da istediği tempolarda sürükleyebileceği bir grupta koşuyor. Son yarışlarında stili rakiplerinin arasında beklemeyi tercih eden Azmantor - ki bekleme yarışlarını da çok iyi yapıyor- bu defa tempoyu kendisinin belirleyeceği bu koşuda çıktığı gibi bitirmeye yakın duruyor. 

SENSEI: İlk startında çim pistte denenen tayın özellikle kum piste daha yatkın olduğunu ve de sentetikte de çimden iyi koşacağını düşünüyorum. Anadan kardeşi Seyyah da sentetik pisti iyi koşan bir isimdi. 200'ü 11, 400'ü 23 yaptığı çalışmasındaki görüntüsünü de beğendiğim safkan favorim. 

->> KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA

TEREKE: Bundan iki yarış önce sentetik pistte ve de bu mesafede Çıksalın'ın ardında sürüklenip son 300 metreye dek de mücadelenin içinde kaldığı yarıştaki rakipleri çok sertti. Son startında ise koşunun hiçbir yerinde öne gelmedi. Ben daha evvelki performanslarından yola çıkarak bu kez öne erken düşüp beyaz bayrak ayna yapabileceğine inanıyorum. Kuponlarda mutlaka olması gereken bir isim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9 ÖZGÜRHAN // 5.2

4.9.6.7.2.1

6.3.7.1.10.2

1 AZMANTOR BANKO

7.2.5

11.14.4.12.15.5

51.84 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski