06 Kasım Kara Kamçı Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 

PRENSES ASLI

Temposu düşük ve seyri zevksiz mücadelelerde istediği sonuçlara ulaşan kısrak bugünde fırsatı yakalayacak gibi duruyor. Koşuyu sürükleyecek tek isim eğer öne düşmek isterse Kışmasalı olur. Zaman zaman bu tip yarışlarda tempoyu üstlenmiş ve kazanmıştı. Ancak bu gidişatın kazananı Prenses Asdlı olmaya çok yakın. Adana'daki son yarış performansında pistin ıslak olması ve önde birden fazla ismin bir anda koşuya ortak olması olumsuz etki yaratmıştı. Bugün bu problem ile karşılaşmayacak. Bence düzlüğe gruptaki rakiplerine bakıldığında elinde sermayesi bol şekilde girecektir. Eğer dört gün önceki yarıştan yol yorgunluğu ve pist değişikliğinden etkilenmez ise Prenses Aslı, birinciliği alabilir. 

--> ANKARA AT YARIŞI KOŞU İSTATİSTİKLERİ TIKLA

KOCA ALP

Geçen yılı bu pistte yaşıtlarıyla sert gruplarda yapıp pistin en başarılı isimleri arasına aldığı sonuçlar ile girdiğini düşündüğüm safkan, uygun grupta kendine şans yaratabilir. İstanbul'da üç açık yarışta istediği sonuçları tam anlamıyla alamadı. Bence yine bu pistte sert isimler yanında önce kısa mesafede tabelanın son sırasında, 28 gün önce ise Osmanbey ve Spencer gibi iki kaliteli ismin ardına konumlanıp üçüncü sırada yer aldı. Bugün Ceyar ile birlikte bir isim tempoya girebilirse kazanma yüzdesi fazlalaşır gibi duruyor. Ama aksi taktirde işi biraz zorlansa da kilo avantajını alışıla gelmişin dışına stilinin aksine koşup lehine döndürebilecek isimdir. Verdiği küçük arada galoplarını düzenli ve dereceli şekilde sürdüren Kocaalp, 800'ü 438.8, 400'ü 24.2, 25 çok rahat, 800'ü 49.2, 400'ü 23.7 ve 23 çok rahat ile tamamladı. Dişine göre isimler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır, günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

--> ANKARA AT YARIŞI KOŞU GALOPLARI TIKLA

HİKAYE

Son yarışı için götürüldüğü Kocaeli'de rakibi Yenneffer ile birlikte yarışacaktı ki star gerisinde yaptığı huysuzluktan dolayı diskalifiye edilmişti. Ancak bir koşu önce burada Yennefer, Gülnişan ve Özgürkızım isimli rakiplerine üstünlük kurmasını bilmişti. Bence koşuda tempo mesafeden dolayı biraz yüksek olacak gibi. Gülnişan ve Son Nisanur tempoyu belirlemek adına başlarda seviyeyi yüksek tutacaklardır. Hikaye'de aslında kazandığı yarışta benzer gidişattan, kolayca rakiplerinin içine girip galip ayrılmıştı. Bugünde uygun rakipleri yakaladığına inandığım kısrak, Adana'da 800'ü 50.6, 400'ü 25.6 rahat iş yaptı. Şartları lehine çevirebilirse, birinciliğin en güçlü adayı olur. 

-->YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI GÖRMEK İÇİN TIKLA

LA BREZZA 

Bir kaç sert rakibine rağmen mesafe avantajı ve pistte aldığı sonuçların devamını getirdiği taktirde kazanabilir. Tabela dışı kaldığı yarışta öndeki temponun uzağında kalıp, binicisi de geç teşviklere başlayınca mücadeleden uzak kalkmış ve dışarıdan attığı ataklarından sonuç çıkartamamıştı. Bugün bence starttan düzgün çıkış yaparsa Shannara ve Yüsrabebek ikilisi başlarda tempoyu belirlerler. Fakat ben bu iki ismin yarışın yalnızca sonuca etki edebilecek gidişatı belirlemekten başka, bir şansları olmadığını düşünüyorum. Pistte iyi sonuçlar almış ancak biraz daha mesafe isteyen rakiplerinin bir adım önünde yer alan La Brezza, 800'ü 52.2, 400'ü 25.2 ve 800'ü 50, 400'ü 25.2 rahat işleriyle birinciliğe çok yakın olduğuna inanıyorum. 

G.AFRİKA TURFFONTEIN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLA 

OĞLUMBENİM

Son yarışında favori isimler arasında önermiştim ancak iyi performansına rağmen sonuca gidemedi. Virajın son  çeyreğinde düzlüğe tam girilirken önü kapanan bu safkan, zoraki olarak iç bariyere yatmış ve oradan kazanabilecek sprtinti atmasına rağmen, iç kulvar dezavantajından kurtulamamıştı. En az kazanan ve kaybettiği rakibi kadar tempolu ve diri şekilde yarışa ortak olma isteğini bugünde tekrarlar ise, etkili olabileceği rakipleri yanında Oğlumbenim, özlediği birinciliğe kavuşabilir. Günün banko ismidir. 

SEZER ANKARA 1 ve 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ TIKLA GÖR


2. ALTILIM

4.1.6.5.7.9.2.8

3.7.4.5.8.9

8.4.3.5

1.2.3

6.2.5.4

2-OĞLUM BENİM

184.3 TL 

2. NORMAL ALTILI

4.1.6.5.7.9

3.7.4.5.8.9

8-KOCA ALP

1.2.3

6.2.5.4

2-OĞLUM BENİM

34.6 TL


TJK TV CANLI YAYIN ARTIK YARIŞAN AT'TA! - İZLE

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski