07 Kasım Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)

 YELKANIM: Yeltay gibi güçlü bir safkanla anneden kardeş olan safkan henüz ikinci startında maidenden çıktıktan sonra katıldığı mücadelede sonlarda ufak bir arıza yaşayınca çok etkisiz kalmış ve de bir müddet geri alınmıştı. 5 ay kadar idman da yapmayan safkan, Ekim ayı ile beraber 600'ü 42 ile start verdiği çalışmalarını 1200'ü 1.24, 1000'i 1.08; 600'ü 39 gibi muazzam derecelerle noktaladı. Tuğban İzzet Aksoy'un özellikle Arap atlarının aradan sonra ne kadar iyi bir geri dönüş yaptığı da malumunuz. Tıpkı ağabeyi Yeltay gibi ayağına çabuk bir isim olan Yelkanım'ın çalışmalarındaki görüntüsünü yarışına yansıtarak kalitesini konuşturup uygun grupta bugün yine beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. 

DISCO VOLENTE: İdman pisti görüntülerini izlediğimde en çok dikkatimi ve ilgimi çeken safkan Disco Volente oldu. Gerek eşgali, gerekse de çalışmasındaki kolaylığı bana güven verdi. Orjin bakımından orta ve de uzun mesafeye daha yatkın bulsam da ilk startında kısa mesafede de başarı sağlayabileceğine inanıyorum. Orjiniyle göz dolduran isimler arasında gösterebileceğim SEKO BABA'nın annesi, Gazi şampiyonu Pan River ve de daha birçok kalite atla kardeş. Vincitore ile aynı kan hattından gelen NATURMORT, Mamba Forever'ın anadan kardeşi TWIST AND SHOUT ile White Ram'le akrabalık ilişkisi bulunan DARK FACE benim bu koşu için seçtiklerim. Ayrıca www.sihirlikantarma.com'da bu safkanların orjin analizleri çok detaylı bir şekilde yapılmış. Oraya da bir göz atabilirsiniz. 

-->KARA KAMÇI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ TIKLA 

ALİHAN: Sürat Koşusu'nda mağlup ettiği Luminary'ye rövanşta geçilmişti ancak o gün Luminary çok üst düzey bir yarış yaptı ve de rakiplerinin yapabileceği hiçbir şey yoktu. Bugünkü mücadelede Ardaşah dışında önde gitme noktasında çok ısrar edecek bir rakip görünmüyor. Bu da Alihan gibi öne yakın koşabilen bir safkanın çok işine yarayacaktır. İdman pistinde 1200'ü 1.15 dereceli çalışmasında da sağlıklı görünen Alihan'dan bugün bir birincilik daha beklemek normal olacaktır. 

Elbette burada kalitesiyle ULAN BATOR'u da ihmal etmemek lazım. Bugünkü yarışın nasıl sürükleneceğini düşünecek olursak o da Gökhan Kocakaya idaresinde sonlarda kendini potoya atmaya çalışacaktır. Bunu yapabilecek güce ve de yeteneğe de sahip. 

Sizler için her gün gece gündüz demeden çalışan YARIŞAN AT'ı her daim desteklediğiniz için teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

Çıkan atlar 3. ayak 1 yerine 3 eklenip son ayakta Kara Yaşar silinmiştir. 14.22

3. ayak 4 yerine 5 eklendi. 14.38

9 YELKANIM BANKO
1.7.2.3.5.4
2.6.7.3.5
2.1.4.3.5
1 ALİHAN // 6
2.3.4.1.6.5

72 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski