07 Kasım Kara Kamçı İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 

SEMBOL TAY

İzmir'de katılığı koşularından bir defa kazanarak çıktıktan sonra istikrarını bozmayan kısrak uygun isimlerle yarışacak. En sonki İzmir çim performansı bence bugünkü rakiplerini geçebilecek seviyedeydi. İstanbul çimine de yabancı değil, bir koşu görüp beşinci sırada tamamlamışlığı var. Önde Rotasız ve Yelkanım gibi iki seri rakibinde temposundan faydalanacağını düşündüğüm Semboltay, Mehmet Kaya ile şansını en yukarıya kadar zorlayacaktır. İlk sırada şans verilmesi gereken isimdir. 

--> İSTANBUL AT YARIŞI KOŞU İSTATİSTİKLER 

TWIST AND SHOUT

Bu şartlı koşuda neredyse tüm isimler kapalı kutu. Ancak hazırlıkları ile ön plana çıkan kısrak, Mamba Forever ile anneden kardeş. Kardeşi bugüne dek çim pistte birincilik alamasa da Gazi koşusu dahil bir çok sert isimler yanında start aldı. Pistte bayağıdır çalışmalarını eksikiz sürdüren Twist And Shout, iki 1200 işini 1.15.2 ile 1000'lerisi ise 24 ve 24.4 rahat yaparak geçti. Koşu öncesi son proravasını sentetik pistte 600'ü 37.2, 400'ü 24.2 çok rahata yakın bitiren kısrak birinciliğin en güçlü adayı

SECRET POWER

Ankara'da bence çok iyi performanslar sergileyip iki koşu kazandı. Kaybettiği tek yarışta ise tempoyu yakalamakta güçlük çekip, ümidi kalmayınca düzlüğü bariyere yaslanarak, en azından ikinciliği kurtarmak adına performans göstermiş ve başarılı olmuştu. Sürpriz konumda çıktığı ve Lady Secret'ın favori olduğu yarışta ise gerçek performansını sahaya yansıtarak 200 direği geçildikten sonra kolaya almış potaya çok diri ve canlı girmişti. Bugün rakipleri yine aynı seviyede olan Secret Power, 600'ü 37.3, 400'ü 24.7 rahat işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. Günün banko ismidir. 

ULAN BATOR

Bu sezon iki grup-1 koşu galibiyetini aldıktan sonra performansı geriye giden yaşından dolayı da toparlanmakta güçlük çeken Ulanbator hem sevdiği mesafede hem denk rakipleri ile birincilik mücadelesine çıkacak. Önde tempoyu verecek olan Ardaşah dinlenerek ve hazırlıkları fena olmadığından Alihan'a hemen teslim olmayacak isimdir. Eğer bu sert mücadele uzarsa öncelikle Ulan Bator'un devreye gireceğini düşünüyorum. 8 gün önce Cumhurbaşkanlığı koşusunda yıpranmasaydı bugün banko bile verebileceğim isim olurdu. Bursa'da 600'1ü 37.4, 400'ü 25.2 rahat yapan safkan sürprizi gerçekleştirebilir. 

ALTILIM

8.9.1.5.2

2.1.3.5 // 7.10

7.2.6//3

2-SECRET POWER

6.1.7 // 2

3.6.4.5

57.5// 155.5 TL 

GÜNÜN DİĞER ADANA-İSTANBUL-DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

1 Yorumlar

  1. İlk yarısı seyrittiyseniz işte yarış sever bunu diyor heryerde9fual yapiliyo 8zede bunları konuşun TJK ya

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski