07 Kasım Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

Günün dördüncü koşusunda

Aradan sonra performans yaptığı koşularında formuna kavuşan Sülünbike Remezan kaya adına düzenlenmen yarışta orta mesafeyi etkili tamamlamış sert rakipler önünde ikinci sıraya demir atmıştı. İstanbul'da iki uzun mesafe çim galibiyeti ve bir ikinciliğini sert guruplarda yapan safkan 56.8-28.3 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Gurup-3 koşuda aldığı üçüncülüğü çok değerli Gizmo bir hafta sonra sahaya uygun gurupta çıkacak. Performansını yinelerse kazanıra girer. Çimde hiç galibiyet zevkini yaşamayan Kamus formunu toparladı. Usta pilotuyla ve 55.5-27.5 R çalışmasıyla yazılır. 

Günün altıncı koşusunda

Ankara'dan çok formda ve güçlü gelen Secret Power kazandığı koşularında gövde gösterisi yaptı. Kaybettiği yarışı kısa olunca yarışa ortak olmaya çalışıp performansına tam ulaşamadı. Rakibi Lady Secret önünde kolayca aynayı bulduğu yarışı yinelerse 37.3-24 R çalışmasıyla aynayı önde geçer. İlk defa çime çıkan Bella Amoura ara ardı kazanarak gücünü gösterdi. Pisti sevecek kısrak rakibinin tökezlemesi hadlinde 37-24 R çalışmasıyla devreye girer. 

Günün yedinci koşusunda 

Gurubun en foprmda ve kaliteli ismi Alihan uygun gurupta hazırlıklarıyla yarışı lehine çevirecektir. Ardaşah'ın temposunu yakalaması hiç zor olmayacak safkan tam mesafesinde koşacak. Karataş'la üç birinciliği sezona sığdırdı. İç pistte 1.15-1.02-24.6 hafif ve 37.6-24.2 R çalışmalar yapan Alihan aynayı önde geçer. Günün bankosu. 

Günün kapanış ayağında

Kaçak rakibi Karayaşar çıkınca önde tek kalacak Persian Rose Bursa'dan kazanarak moralli geliyor. Mesafe lenine safkan düzlüğe kadar sıkıştırılmazsa beyaz bayrak ayna yarışıyla sürprizi gerçekleştrebilir. Tempolu yarışları seven Aliço usta pilotuyla hata bekleyecek. Kocaeli'den 35.5-23.5 haffi R çalışmasıyla geliyor. Bu rakiplerine zamanında üstünlük kuran Light Of Babyllon 22.8 sprintiyle ve değişen binicisiyle yazılır. 

ALTILIM

1.8.9.10.2.3.4.5.6

2.1.3.7 // 4.5.6.10

7.2.3.6.5

2-SECRET POWER BANKO // 3

1-ALİHAN BANKO 

6.2.4.3.5.9

GÜNÜN DİĞER ADANA-İSTANBUL-DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski