08 Kasım Sezer Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

Günün ikinci koşusunda

Kocaeli pistinde hem cinsleri ve karışık koşularda iyi sonuçları kasasına yazdıran Princess Merida üç aydır aldığı sonuçlarla istikrarını koruyan kısraktır. Pistte çok etkili isim uyumlu aprantisi ve 53.8-2.7.6 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Geçen ay ikinci kaldığı koşudan sonra Bursa'da kötü performans sergileyen Lady Lipa 1.03.4-25 R çalışmasıyla rakip olup sürprizde yazılır. Önde boş kalabilirse Persian Prince sevdiği pist ve mesafede 48.5-24.3 R çalışmasıyla bir solukta aynaya ulaşabilir. Uzun süre sonra ilk iyi sonucu pistte alan Imposing Victory ve zaman zaman ters sonuçları alabilen Vialint King 51.8-26.3 R çalışmasıyla kuponlarda yerini almalıdır. 

Günün dördüncü koşusunda

Günün başlangıcını Fıstıkcan yapar. Bursa'da  sert kumu bulunca iki iyi sonucu kasasına yazdıran kısrak İstanbul'da etki gösterememişti. Son yarışında Gündüzdüşü isimli sert ve formda rakibine yarım boyla teslim olan kısrağın rakipleri uygunlaştı. Koşuya kenterlerle hazırlanan Fıstıkcan piste yabancılık çekmeyecek formda ve kalitedir. Günün banko ismi olarak kuponlarda yerini almalıdır. 

--> GİT KOCAELİ AT YARIŞI GALOPLARI

Günün beşinci koşusunda

Adana'da yakaladığı istikrarı birincilikle son yarışında taçlandırıp aynayı önde geçen Akdeniz Fırtınası uygun gurupta devamını getirmeye çalışacak. Kocaeli kumunda deneyime sahip kısrak üç defa yarışlara katılıp iki üçüncülük aldı. Adana'da 58.2-28.6 Çok R çalışmasıyla durumunu koruyan isim favorim. Son iki koşuda istediği sonuçlar alamayan Bölükbey denk rakiplerle startı verecek. Formda aprantisiyle pist avantajına sahip safkan İstanbul'da 600-41.6, 400-27.8 R çalışmasıyla sert rakiptir. 

--> GİT KOCAELİ AT YARIŞI KOŞU İSTATİSTİKLERİ

Günün altıncı koşusunda

Bursa'da iki yarış seri yakaladıktan sonra 5 aylık araya giren Zirkon denk gurupta. Tokaçkoğlu bir koşu ara sonrası tekrara kantarmayı tutarak sevdiği mesafede gördüğü yarış ardına daha güçlü gireceği rakiplerinin mücadelesine 37.3-24.5 R çalışmasıyla aynayı önde geçerek ayrılabilir. Düzenli koşarak form tutan Chairman beş koşudur tabeladan uzak. Rakipleri denkleşen safkan yazılır. Kocaeli kumunu seven kısrak Princess Grace 1.04.5-25.2 R çalışmasıyla tekrar toparladı.Hışman'la şansını zorlar. 

--> GİT ABD MANOHİNG AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Günün yedinci koşusunda

Bursa ve İzmir'de kalitesini konuşturup iki aynayı önde geçen Queen Mon Bellucci üçüncü birinciliğine farklı pistte yakındır. Rakipleri uygun safkan 50.8-25 R çalışmasında fitliğini korudu. Aynayı önde geçebilir. Kocaeli'de henüz ikiliden düşmeyen Kalk Gidelim tempoyu tutarsa şanslı olur. Bursa'dan kazanarak gelen, yeni sahipleriyle ilk mücadelesine çıkacak Desire For Victory 49.5-24.5 R çalışmasıyla şanslı olur. 

-->YABANCI YARIŞ PROFESÖRÜ WOLVERHAMPTON TAHMİNLERİ

Günün kapanış ayağında

Bursa'da kazanamasa iyi sonuçları alan Peggy Bundy uygun gurupta koşacaktır. Pistte daha önce bir çok ikincilik ve bir defa kazanan kısrak 50.5-25 R çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Son yarışı ölçü olmayan Fearless Girl istikrarını devam ettirebileceği isimlerle kapışacak. "1 haftalık aradan güçlü dönebilir. Aradan sonra bir koşu gören Meline Hanım daha sert guruplarda iş yapmış kısraktır. Bursa'da 26.2 R çalışmasıyla form tuttu. 

1. ALTILI

5.4.7

6.8.7.10.9

3.11.8 // 2.7.9

6-FISTIKCAN

1.9 // 2.10

2.6.5 // 4.1.3

2. ALTILI

6-FISTIKCAN

1.9 // 2.10

2.6.5 // 4.1.3

5.3.4

6.8.7.10.3

2.10.4.1.3.7.12

GÜNÜN DİĞER WOLVERHAMPTON - KOCAELİ - BURSA - MAHONING VALLEY AT YARIŞI TAHMİNLERİ.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski