08 Kasım Yarış Hayatı Riskli Atlar

 


BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

1. KOŞU

8-UĞURSEL:(SON 6 KOŞUSU) İlk dört içerisinde bir defa yer alması gerekir. 

9-HANIM HANIM:(SON 7 KOŞUSU) kalan koşularında bir birincilik, iki ikincilik veya üç defa tabelanın diğer basamaklarında yer kapması lazım.

9. KOŞU 

2-VALEGRO:(SON 6 KOŞUSU) İki defa tabela içinde yer kapabilirse kritik eşikten çıkacaktır. 

7-DARRY LOUV // 9-KING ACTOR // 13-BORN TO LAD: Üç safkanında durumu aynıdır. Kalan koşularından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik veya üç defa tabelanın diğer basamaklarından yer çıkarmaları şarttır. Aksi taktirde koşu hayatları son erecektir. 

11-OLIVER TWIST (SON 7 KOŞUSU) bu safkanın durumu biraz daha farklı. Bugüne dek tabela yapamadığından mutlaka bir birincilik, iki ikincilik veya dört yarışta tabelaya tutunması gerek. 

KOCAELİ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

5. KOŞU

10-CAHİT AĞA (SON 5 KOŞUSU) Kötü koşar sergileyen safkanın, kesinlikle bir defa kazanması veya iki kere ikincilikte kendisine yer bulması gerekir. 

6. KOŞU 

10-KILLER QUEEN (SON 5 KOŞUSU) Bir birincilik dışında, İki defa tabela yaparsa kendini kurtaracaktır. 

9. KOŞU 

6-FATİHİN GÜLÜ (SON ÜÇ KOŞUSU) Bir defa tabela gerçekleştirse mevcut durumunu korur. Fakat düzlüğe çıkabilmesi için kazanması ve iki sefer ikinciliği alması şarttır. 

8-MADAM CHERNOBYL (SON 2 KOŞUSU ) Ya kazanması ya da iki koşusunda ikincilikleri totosuna yazdırmak için mücadele etmesi zorunludur.
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski