09 Kasım Sezer Adana Altılı Tahminleri

 

Günün 5. koşusunda

Üçüncü olduğu yarışta sert isimlerle mücadele eden Uçan Naz aynı başarıyı son performansında yakalayamadı. Rakipleri uygun kısrak hem cinslerine 34.7 sprintiyle hakim olup aynayı önde geçebilir. Eli kulağında isim Malya Güzeli şartlı mücadeleden tabela çıkardı. İki yarış önce start verdiği uzun mesafeli koşuda dişilerle yarışarak ikincilik almıştı. Rakipleri bir kez daha uygunlaşan kısrak rakip. Önde tempoyu kuracak Aladini uzun mesafede tabela ve yakını koşularında form tuttu. 28 R çalışmasıyla bir solukta aynayı bulabilir. Eski formuna kavuşmaya aday sonuçlar alan Şeker Sultan tempodan faydalanacak isimdir. 41.6-27.6 hafif çalışmasıyla yer verilir. 

--> GİT ADANA AT YARIŞI KOŞU İSTATİSTİKLERİ

Günün altıncı koşusunda

Elazığ kumunda yakaladığı istikrarı devam ettiren bek koşudan dört defa aynayı önde geçerek ayrılan Bal Kızı çimi de koşar. Seri kısrak Hışman avantajını yakalayacağı avansı elinde tutarak -26.6 R çalışmasıyla lehine çevirip bir çırpıda aynaya uzanabilir. Adana'nın en formda kısraklarından Moon Fairy son yarışından kolay galibiyetle ayrıldı. Rakibine başta verdiği rahatlığı düzlükte bozabilecek kaliteye sahip kısrak 51.4-25.6 R çalışmasıyla girişeceği kapışmadan aynayı önde geçerek ayrılabilir. İki isimden az hata yapanın kazanacağı yarış olur. 

-->GİT YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

Günün sekizinci koşusunda

İstanbul'da sert guruplarda iyi sonuçları alan Cevherizade Adana çimine kazanarak başlayan isimdi. Düzlükte mücadeleen hiç kopmadı. Binicisi kazanması içi elinden geldiğinden fazlası kadar teşvik verip, aynaya son adımıyla hamlesini atmış burun farkıyla safkanı galip çıkarmıştı. Rakipleri uygunlaşan Cevherizade bir aydır soluksuz hazırlanıyor. 1.23.-1.12.29 çalışarak ve 58.4-29 Çok R çalışmasıyla aynayı önde geçip seriye devam edecek isimdir günün bankosu. 

Günün kapanış ayağında

Eküirisi Dağkaan'la aynayı birlikte geçtiği yarıştan ikinci çıkan Fezacan performansıyla şarşırttı. Attığı sprint kadar güçlü fiziğiyle güzel izlenim bırakan safkan 1.00-29.7 Çok R çalışmasıyla uygun gurupta aynaya en yakın isimdir. Ankara'da aldığı sonuçları birincilikle henüz taçlandıramayan Ser Canan gurubun en tecrübeli ev zorlu koşularından çıkan kısrağıdır. 27.7 ve 58-29.7 R çalışmasıyla rakiptir. 

Sizleri sitenin kalkınması için daha duyarlı olmaya davet ediyor ve hepinize bol şans diliyorum. 

--> GİT KARA KAMÇI 1 ve 2. GENİŞ YORUMLU ADANA TAHMİNİ

2. ALTILI

8.9.1.3 // 5.11.12

6.3

8.9.1.2.3.6.5.11.12.13

5-CEVHERİZADE

8.9.2.4.5

2.6 // 4


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski