11 Kasim Sezer Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 


Günün birinci koşusunda 

Katıldığı üç koşuda iyi sonuçları kasasına yazdıran Warshowa ben geliyorum diyor artık. Son yarışında etkili performans sergileyen kısrak mesafe az daha uzun olsa gerçek günücü sahaya verecekti. Binicisi de eksik kalınca ikincilikle yarıştan ayrıldı. Usta pilotunun tercihiyle hem cinsi olmayan rakiplerine diş geçirebilecek forma kavuşup 1.05-25.8 rahat çalışmasıyla aynaya en yakın isimdir. Yarış hayatına koşuyla başlayan Kaliforniyum ekürisinin vaat eden isimlerinden. Özcan'la performansını üst seviyede gösterip kazanabilir. 

Günün ikinci koşusunda 

İstanbul'da iki 1400 mesafeli çim koşularında sonlara doğru rakiplerine teslim olan kısrak kendisiyle beraber kaçak ama temposuna ulaşabilecek rakip olmadığından günün bankosu olur. Önde boş kalacak kısrak 1200 mesafeli çim koşularında bir sefer fire verdi. Kilosu uygun, pistte ilk yarışı, 49-24.2 rahat çalışma yaparak hazırlanan Kar Kız bir solukta aynayı bulacaktır günün bankosu. 

Günün üçüncü koşusunda

İkinciliklerine dur diyebileceği gurupta boy gösterecek Sevalcan orta mesafe atıdır. Rakiplerinin uygunluğuyla gerçek performansını saha yansıtmasını beklediğim kısrak iç pistte 56.8-28.8 R çalışma yaparak koşuya eksiksiz hazırlandı. Çok büyük bir süpriz olmazsa aynayı önde geçen isim olabilir. Son iki yarışında kum ve sentetik tercihleriyle yol alan Aslansede Ankara çimini gurupta en seven isimlerden. Orta ve uzun mesafeli koşularda denk rakipleri yakaladığında performansı artan kısrak rakiptir. 

Günün dördüncü koşusunda 

İki koşudur İstanbul'da birincilikleri alamayan Tekçarem sevdiği pistte koşacak. Rakipleri uygun kısrak süratli yarışta 1.13.2-28 R çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Gurubun seri ismi Ayderliturbo son üç kum koşularında iyi sonuçları kasasına yazdırdı. Tolga'yla beraber piste adımını atacak kısrak 1.13.9-28 R çalışmasıyla bir solukta aynaya ulaşabilir. İstanbul'da gurup koşudaki üçüncülüğüyle formu tavan yapan Eshilal üzerindeki kırılganlığı attı. Usta pilotu ve 44-29 rahat çalışmasıyla hata kollar. Çim pisti seven pistteki son ikinciliği yeterli Gözdesultan 57.8-27.6 R çalışmasıyla yazılır. Bursa ve İstanbulk'da elle tutulur sezon geçiren İlyada Bursa'da 43.4-29.2 R çalışma yaptı. Sert binicisiyle kilo farkını ortadan kaldırıp sürpriz yapabilir. 

Günün altıncı koşusunda 

Önde tempoyu belirleyecek Öncüpınar Bursa'dan kazanarak moralli geliyor. Bu sezon bir çok ikinciliğe sahip kısrak İstanbul'da 57-28 R çalışmasıyla favori. Gurubun en kaliteli kısrağı Taçser güven vermeyen performanslarına devam ediyor. Bursa'da kötü performansının ardına 57-38 R çalışmasını pistte yapan kısrak yazılır. Kötü sonuçları sonrası toparlayan Tahir Baba gurup yarışta tabela dibinde bitirdi. Gününde olursa 29.3 R çalışmasıyla sürprizi yapar. Çimde de iyi koşmasın beklediğim Özerdinç ve son startı ölçü olmayan Prenses Cora şablonda yerini alacaktır. 

1. ALTILI

8-WARSOWA // 1.2.3

6-KAR KIZ

2.1

6.2.3.4.1

6.2.3.4.7.5

4.8.6 // 2.5.1.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski