25 Kasım Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 1726 TL)

 

CONGENIAL SON

Bu ayağı kalabalık tutacağım ama starttan düzgün çıkması durumunda gidişatı lehine çevirebilecek isim olduğuna inandığım safkandan ters sonuç çıkabilir. Önde Obrada, Değirmendere Beyi, Junior Çınar ve Gold Road dörtlüsü tempoyu sert tutacaklardır. Bu tip gidişatlardan daha önceki koşularında iyi performanslar sergileyip, kazanıp ve tabela içi sonuçlarına bir daha yakın olan Congenial Son, sürprizde yer verilmesi gereken isimdir.

ASLANSOYLU

Kış sezonunu İzmir'de geçirecek isim, kısa mesafeli son üç koşusunda iyi sonuçlar almasını bildi. Pek az start aldığı 1800 ve üzeri koşularında başarılı oldu. Ancak pistte tek uzun mesafede start aldığı koşudan kötü sonuç çıkarmıştı. Bugün tempo biraz düşük olacağından kilo faktörü çok etkileyemeyecektir. Son yarışında düzlüok boyunca ataklarıyla dikkat çekmeyi başaran Aslansoylu, iç pistte kenter yaptı. Uygun rakipleri yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. 

GURME

Grupta bence bu sezon en istikrarı isim olarak ön plana çıkıyor. Arada kötü sonuçlar aldı ancak hemen toparlanmasını bildi. Son üç koşu performansında kendisini yeniden ispatladığını düşünüyorum. İki defa karşılaştığı Speedy King en ciddi rakibi olur. Özellikle son yarışına bakarsak düzlük performansı gayet iyiydi. Tempoyu düşük tutan rakibinin dışına dolandıktan sonra geçmesi zor olmadı. Kısa aradan sonra formunu koruyan Gurme, birinciliğin en güçlü adayıdır. 

HÜRSEV

İdman pistinde iyi hazırlıklarına rağmen performansını koşuya yansıtamayan safkan Kocaeli'de üçüncü olduğu yarıştan sonra İzmir'de devam edip, birbirinden iyi sonuç almasını bildi. Uzun mesafeli ilk yarışında ikinci olup, hemen arkasına yine dişilere mahsus yarışta sert sayılabilecek isimleri mağlup etti. Son iki koşusunda ise bence alabileceği en iyi sonuçları aldı diye düşünüyorum. Kısa mesafede şansı yaver gitmedi, Hem startta oyalandı, hem de tempo başlarda düşük kalınca iyi yerde bitirdi. Rakipleri oldukça uygunlaşan Hürsev, 600'ü 41.5, 400'ü 27.5, 1000'i 1.10.5, 400'ü 28.3 rahat galoplarıyla günün sağlam bankosudur. 

NORMAL ALTILI  

8.4.2.6.1.11

9.3.5.6.1

5.6.8

1.6.3.7

4.1

4-HÜRSEV

ALTILI

8.4.2.6.1.11

9.3.5.6.1.4

5.6.8.9

1.6.3.7.5

4.1.6

4-HÜRSEV


1 Yorumlar

  1. Kardeşim burda vermışin ama 11 nerde gurme tek demişin burda yanında 1 var siz dalgamı geçiyorsunuz insanlarlan madem öyle yorumlarındada onlardan bahset tamam

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski