27 Kasım Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

 TATLI UÇAR // ALANKOZ: Son birkaç yarıştır sert rakipler arasında başarılı işlere imza atan Tatluçar ve iki koşu öncesinde Tekkurşun'a aynaya yakın kaybeden Alankoz ikilisi dengesiz yarışta ön plana çıkan isimlerdir. 

GÖĞÜNOĞLU: İlgi çekici bir orjine sahip olan safkanın anne hattı çok güçlü fakat şu ana dek kağıdını koşularına yansıtabilmiş değil. Bugün karşılaşacağı rakipleri oldukça denk duran Göğünoğlu, Müslüm Çelik deklaresi ile yeşil ışık yakıyor.

FREUDE: Sıkıntılarından ötürü ara vererek koşuyor olsa da yamaklara mahsus koşuda Nizamettin Demir gibi Adana'nın başarılı aprantilerinden birinin tercihini elde etmiş olan Freude'un bir önceki koşusunda geçildiği Bye Bye Lullaby'a da Nizamettin Demir biniyordu. Son çalışmasında 600'ü 36 yaparken sağlıklı görünen kısrağın kat kat üstün olduğu grupta kendi yarışını yapması durumunda kazanmasını bekliyorum. 

AGAH: Burada Ünlü Prens de var ancak Agah, Ankara'da kum pistte katıldığı son handikap yarışında koşunun bütün yükünü çekmiş olmasına rağmen son 100 metrede güçlü bir sprint atıp üçüncü olmuştu. Ardından daha sert grupta kısa vadeli yarışta etkisiz kalmış olsa da bugünkü rakiplerinin denkliği göz önünde tutularak ilk sıradan şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 

OĞLUM HASAN: Adana ve İstanbul'da yaptığı başarılı yarışların ardından bir müddet geri çekilen Oğlum Hasan, bu koşuya iki ekürisi ile birlikte iştirak edecek. Özellikle ekürisi Kafkaslı Fırtınası'nın bu grupta ön plana çıkan atlar arasında olduğu da söylenebilir. 

CANIMKARDEŞİM: Akın Sözen'in bugün İstanbul yerine Adana'da olmasının tek sebebinin Canımkardeşim olduğuna inanıyorum. Uzun ara sonrası ilk koşusunda startta oyalanan safkan düzlükte çok etkili gelmiş, bu ekürinin bir diğer atı olan ve de bugün de burada koşan Gözüyılmaz kazanırken birkaç boy gerisinde bitirmişti. Daha evvelinde Ankara'da G3 yarışta üçüncülüğü bulunan Canımkardeşim, Ankara'da gerçekleştirdiği son çalışmasında çıkardığı 1200'ü 1.27, 1000'i 1.11, 400'ü 27 işinde de hazır olduğunu gösteriyor olması ve de gidişatın da işine geleceğini düşünmemle bankomdur. 

Yıllardır yarışseverin emrinde ve hizmetinde olan Yarışan At, yine yarışseverin destek ve teveccühleri ile ayakta kalıyor, büyüyor ve gelişiyor. Hepinize sonusuz teşekkürlerimi sunuyor, bol şans diliyorum. 


Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

2.1.3.5.10.4
2.4.9.8.1.3.4
2 FREUDE // 3  
2.7.5.6.4
4.1.7.9.8
5 CANIM KARDEŞİM BANKO

84 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski